Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bejön a lányoknak ez?

Bejön a lányoknak ez?

Figyelt kérdés

"Szóval olasz úriember, szépen kiöltözve, kikenve-kifenve, kigyúrva fekete SL Mercivel" típusú szívtipróról lenne szó. Sőt még van több tetkóm is. Nyakamon születési dátum, hátamon egy fiatalka meztelen nő angyal szárnyakkal, hasamon egy Thug Life felirat. A mellemen egy tigrisfej van.

A jobb vállamon pillangók, lentebb egy tűzviharba úszó sárkány. A bal vállamon van egy nyolc ágú csillag, az alkaromon felkaromon egy ponty csobogó vízben, mellette bambusz erdővel. A jobb combomon tekeredik egy kígyó felfele a köldököm irányába. A kézfejemen van egy "Utálom a kémiát felirat", ez a kamaszkorom vad fiatalságának gyümölcse. Mellesleg szép rövid hajam van, gondosan nyírom, 3mm-től sose hosszabb. Szép olasz gyerek vagyok, Nápolyból származok, atletikus kigyúrt vagyok. Régen szertornáztam, most már csak "gyúrok". 43-as karom van 160 centis mellem, alig férek be a Mercibe, lassan Hummert kell vennem. Na bejön ez a csajoknak? Lehetek tinibálvány?



#autó #zene #lány #olasz #úriember #mulatós gyúrós
2015. febr. 20. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztos bejön
2015. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy új gorilla legyen az alfahím, először meg kell ölnie az előző alfát, majd meghágni a forró tetemét, hogy dominanciát sugározzon. Ezt nem tanítják a gorillaképzőben?
2015. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Én ember vagyok, nem gorilla. Majomnak nincs tetkója, mercije... -.- Ráadásul gorilla nincs Nápolyba.
2015. febr. 20. 16:31
 4/22 A kérdező kommentje:
Énekelni is fogok. Én is olyan példakép féle akarok lenni, mint a Guszti Bíró.
2015. febr. 20. 16:32
 5/22 A kérdező kommentje:
Meg Jason Stathem.
2015. febr. 20. 16:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces :D egyébként a póthajú-műkörmű-sminkarcú pi*áknak, akik platform magassarkúban és miniruhában születtek, és többet láttak szolit, mint napot, na azoknak TÖKÉLETES. Szép barna bőr, felfújt karok, Merci és sok-sok pénz. Nekik ennél nem kell több, nem kellenek belső értékek, vagy ilyesmi. :D
2015. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A cél érdekében vegyél magadnak egy videóklipet, Jollyval és a kis Grofóval, amiben luxusautók és medencék mellett buliztok a mulatós zenére, nagymellű barna bőrű lányokkal, és énekeltek arról, hogy mennyire királyok vagytok, és milyen jól éltek. :D
2015. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem bejön ez a mulatós zene. Jó a hangom is, zeneiskolába is jártam. Szépen énekelek, dalokat is írtam, szoktam ilyen kisebb fellépéseket bevállalni házibulikban. Ilyen nagyon barna bőrű nem vagyok, a szemem is kék, de acélkék, tudjátok olyan shukár kék. Olyasmi mint a Jollynak. Nagy vastag szám is van, sok rapper irigykedhet. Mondjuk azt nem tudom, hogy Lazar Angelov-féle szakállat növesszek-e, vagy az már nem passzol az imidzsembe?
2015. febr. 20. 16:47
 9/22 A kérdező kommentje:
A belső értékemet nagyon jól kifejezik a tetkót. A születési dátum az nagyon fontos nálam, körülbelül, mint az amcsiknak a 911. A nő a hátamon az első szerelem. A Thug Life, az a gengszter élet, mert rossz fiú vagyok. A tigrisfej az azért kellett, mert vagány, meg egy filmszereplőnek is volt. A Pillangó a szabadságot jelképezi, ez még ki lesz úgy egészítve, hogy börtönrácsok között repülnek ki. Egyúttal ez utalás a kedvenc könyvemre is. A sárkány az szimplán jól nézett ki, meg a kínaaiaknak ez azt jelenti, hogy "fogd be a szádat és táncolj bmeg!". A nyolc ágú csillag azt jelképezi, hogy engem nem ugráltathat senki, meg a nyolcas az szerencseszám, a csillag pedig a csillagjegyemre utal, ami bika. A ponty a szerencsét jelenti, a bambuszerdő meg nyugalmat sugároz. A kígyó a félelemteljességet fejezi ki, meg az ügyességet. Az "Utálom a kémiát" feliratot én csináltam anno tűvel meg tollal, mondanom se kell ugye, hogy mit jelent. Felfújt nem vagyk, naturál testépítést tolok, semmi szuri, tabletta, csak kaja tisztán, meg edzés. Futni is járok, szóval nem fulladok ki 200m után és nem csak strand izmokra edzek.
2015. febr. 20. 16:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi energiát ölsz bele ebbe a töménytelen hülyeségbe amit itt kihánysz? Nagyon unatkozhatsz.
2015. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!