Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A válaszolók miért hajlamosak...

A válaszolók miért hajlamosak egy jó nagyot belerúgni a kérdezőbe, ha tudják, hogy lány?

Figyelt kérdés

Elég sok fiatal lány tesz fel itt valamilyen kérdést, ráadásul komolyabb lelki problémák is állhatnak a háttérben.

Pár válaszoló meg olyan tapló módon ír nekik, nem elég az a bajuk, ami van, még bele is rúgnának vagy 5-öt legalább.

41/F(hátha valakit érdekel)



2015. márc. 5. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem érdemli meg, hogy itt meg pluszba bele rugjanak.


De egy anonim oldalon mindenkinek nagyobb a szája ugye, ezen az oldalon meg amugy is koncentrálódnak a kevésbé empatikus emberek.


Tisztelet a kivételnek.

2015. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv az interneten. Még olyan oldalakon is csinálnak ilyent egymással az emberek, ahol mellette ott a profilképük és a valódi nevük.
2015. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azt vettem észre, hogy a szőke, magabiztos lányokat legszívesebben megfojtanák, főként női hozzászólók, valószínűsítem, hogy irigységből.
2015. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszt' honnan a túróból lehetne tudni, hogy ki szőke, magabiztos lány? Például a kérdező a gondolkodása és a szóhasználata alapján nyilvánvalóan egy fiatal lány, (aki feltett valami hülye kérdést és ezt szóvá is tették neki) mégis negyvenes férfinak adja ki magát. Ne dilizzetek már.

99/kutya

2015. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert sok esetben azon nyavalyognak hogy megcsalták a faszijukat, és erre legitimációt várnak. Az ilyen egy mocskos k_rva, bele is kell rúgni.
2015. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az emberek nagy része gonosz.

Bár nem értem, hogy miért kell külön kiemelni, ha lánynál csinálják ezt, a fiúknál sem kellene.

(No azért valljuk be, rengetegen jönnek ide piti-lelkiproblémával)


L

2015. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ki ad azoknak a szavára, akik ilyet tesznek?
2015. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy csak önsajnáltató, elkényeztetett p*csák.
2015. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!