Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ha tetszik egy fiú akkor hajlamosak vagytok pont az ellenkezőt csinálni?

Figyelt kérdés

Ti csináltok ilyet,hogyha tetszik egy fiú akkor a úgymond a félelemtől ha a közeletekben van még rá sem mertek nézni vagy még elfordultok tőle?

Azaz ti tudjátok 100%-ba álcázni ha valaki tetszik? és úgy csináltok mintha figyelembe sem vennétek,pedig szivetek csücske?

Illetve ha igen,akkor miért csináltok igy?



#lány #szerelem #érzelem #ellenkezoleg
2014. máj. 11. 13:56
 1/4 anonim válasza:
hát velem előfordult már,hogy nagyon bejött valaki,és nem mertem a szemébe nézni,meg bámulni nehogy leessen neki.tudni tudom álcázni,csak nem mindig akarom. ha pedig mégis,akkor azért mert kínosan érzem magam,esetleg nem szeretném hogy neki leessen hogy bejön nekem,mint már említettem.
2014. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen minden amit leírtál az nálam úgy van :D
2014. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát én azért mert félek ,hogy megtudja és kinevet.
2014. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút.... sajnos. Ha bele vagyok zúgva a pasiba (vagy csak nagyon tetszik), akkor két véglet van. Vagy bámulom szegényt vagy pont, hogy még csak rá se nézek, nem foglalkozom vele, hogy nehogy észrevegyen valamit. (Ez a két véglet van, hogy egy és ugyanazon pasinál is előfordul.) Hozzászólni meg végképp nem merek, vagy csak nagyon ritkán. Mindez azért van, mert félek, hogy nem fogok neki megfelelni vagy, hogy h*lyét csinálok magamból. (Na meg ugye sokszor így próbálom leplezni, ami nem tudom, mennyire válik be, mivel kívülről nem látom magam.)
2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!