Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tüsszentés közben miért...

Tüsszentés közben miért kiabál sok ember?

Figyelt kérdés
A szomszédom olyan hangos, hogyha 3 házzal arrébb van is ide hallani... de sokan mások is visítanak, tüsszentéshez hozzá ordítják hogy aaapsssziii, stb. Ezt miért csinálják?
2015. márc. 5. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

megszokásból. így esik jól nekik.

néhány ember tüsszentése olyan, mint az apokalipszis.D

2015. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áhh, imádom. Akkor szoktam rá amikor az exemet még nagyon idegesítette a dolog, én pedig rájátszottam egy kicsit hogy bosszantsam. A legjobb az volt amikor hangtalanul kezdtem és a feje mellett robbant a bomba.. Régi szép idők. :)
2015. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hű, ezen régen én is sokat gondolkodtam.

Van aki csak úgy tüsszög mint valami apró cica, van aki ugye azt a tüsszögő hangot adja ki, de van aki mellé óbégat.

Szerintem csak feltűnési viszketegsége van.


Plusz nyugdíjasoknál még ok.

De ha belegondolsz egy suliban óra közben, egy irodában a csöndbe bele, vezetés közben, háááááááát, kicsit gáz.

2015. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem bírom a hangoskodást, engem nagyon zavar, mert nem muszáj tüsszentéshez ordítani, nem is értem mire jó ez. Pl ha buszt vezetek és valaki megijeszt ezzel nem túl szerencsés ugyebár... nem tudom miért nem figyelnek másokra is az emberek. Van akit ez komolyan zavar.
2015. márc. 5. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is feltűnési viszketegség, mint a szamárbőgéssel kísért ásítás. Én sem bírom, extra hangkíséret nélkül is észreveszem a tüsszögést, nem szükséges rájátszani. Nem értem, miért nem lehet kultúremberek módjára viselkedni és tisztelettel lenni másokra.
2015. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Én is hangosan tüsszentek, de nem direkt. Nem tudom miért van ez, így jön ki. Persze a közelében sem vagyok az apámnak, ha ő csinálja, az egész család ugrik egyet.

Én azt utálom, amikor valaki macskásan tüsszent, vagy olyan ha......ci. Brrr.

2015. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, aki direkt csinálja, de nem mindenki, én sem.
2016. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom se direkt csinálja.
2020. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!