Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha egy 32 centis pizzához...

Gáz, ha egy 32 centis pizzához megeszek fél doboz (kb 250g) ketchupot?

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2015. márc. 6. 15:37
1 2
 11/11 Ensam skog ***** válasza:
39%
Szerintem amit te eszel az nem pizza. Ha ettél már normális pizzát amit itthon senki sem tud csinálni csak az olaszok, akkor megízlelted volna, hogy az igazi pizzán egyszerűen minden egyensúlyba kerül. A tészta már magában is hihetetlen finom ropogós és vékony. Erre jön az igazi paradicsomból főtt fűszeres szósz majd a Pármai sonka amit csak az olaszoknál lehet kapni és az íze egyszerűen leírhatatlan. Egy új dimenzió, annyira finom és puha de mégis omlós. A végére pedig a sajt ami nem egy penny-s f0s hanem igazi mozzarella. Ha egy ilyet egyszer megkóstolsz elfelejted a ketchup-öt. Tudom mert én is így ettem ahogy te de az nem volt igazi pizza. Persze tőlem akár kakival is bekenheted a pizzádat.
2015. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!