Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen ember? (...

Normális az ilyen ember? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremről van szó, egy iskolába kerültünk, mind ketten 15 évesek vagyunk, mikor odakerültem feltűnt hogy ő ott a menők közé tartozik és mindig piszkálják a csendeseket stb... elkezdtem velük lógni ( mert hát azért családtag stb...) az egyik haverja elkezdett bókolni nekem ( lány vagyok, 15 éves) egyszer durván elkezdett fogdosni, ezt meglátta az unokatesóm, odajött és nagyon durván elverte a fiút, utána a haverjai is. Mostanra ez oda fajult hogy úgy érzem hogy meg kell felelnek neki, már én is azt csinálom mint ő ( piszkálok a gyengébbeket stb...) és azt vettem észre hogy ő irányít mindent, mindenkit, ahogy csak akarja. Olvastam az antiszociális személyiségzavarról, szerintetek lehetséges hogy pszichopata?
2015. márc. 6. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, pusztán a fejébe szállt a hatalom és így tudja csak kezelni, hogy kiéli magát, elnyomja a szerényebbeket, gyengébbeket.
2015. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak vele van baj, hanem veled is, ha úgy ugrálsz, ahogy ő szeretné.
2015. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem akarok úgy ugrálni, egyszerűen a hatalmába kerültem, meg akarok neki felelni, mert már sokszor segített, meg a családtagom is, de már nem nagyon bírom hogy ártanom kell az olyanoknak, akik semmi rosszat nem tettek velem.
2015. márc. 6. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ő egy sz.r ember, de legalább van tartása Te sz.rabb ember vagy, mert nem csak, hogy kegyetlenkedsz másokkal, de önálló döntésekre, megnyílvánulásokra is képtelen vagy. Igazi magyar tini liba vagy, aki kb. egy birka IQ szintjén áll. Egyéniség nulla, önálló akarat nulla, erkölcs nulla. Gratulálok!
2015. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ő mi miatt ilyen?
2015. márc. 6. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..


És te mi miatt vagy ilyen hatalmas nulla?

2015. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!