Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki alacsonyabb az...

Feka54 kérdése:

Ha valaki alacsonyabb az átlagnál, azt hogy éli még? Mennyire zavarja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én 172 centi magas 25 éves férfi vagyok. Világ életemben alacsony voltam, szüleim is alacsony emberek és igen, zavar. A problémát elsősorban az jelenti, hogy nincs sikerem a nőknél, és ez a magasságnak is betudható, hiszen, ha megkérdezel, egy nőt, hogy milyen az ideális férfi, akkor az első szava az lesz, hogy magas. Éppen ezért gyakran frusztrált leszek, magas emberek társaságában, az pedig iszonyatosan dühít, amikor alacsony 160 centi körüli lányok 190 cent magas srácokkal járnak. Velem egy 180 centi magas lány szóba sem áll a 190 centi magas srácnak viszont ideális lenne, de ő mégis előlem az én lényegesen kisebb választékomból halássza el az alacsonyabb lányt.
2015. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én 155 cm vagyok. A gimiben még beszólogattak, piszkáltak miatta. Engem is zavart, mert egy csomó mindent nem érek el, tömegben nem látok semmit, az összes nadrágom szárát vagy le kell vágatnom vagy feltűrnöm és még sorolhatnám az idegesítő dolgokat reggelig. Most már egyetemista vagyok. Itt egyetlen rossz beszólást sem kaptam a magasságomra. Sőt, inkább kedves dolgokat mondtak mikor szóba került a magasság. Így már könnyebben elfogadom én is :) És igen, a magasabban lévő dolgokat nem érem el. Na és?! Azért van a sámli :D Nem kell ezen izgulni, mindenki olyan amilyen. Ezen nem lehet változtatni, max magassarkúval. El kell fogadni, nincs benne semmi rossz :)
2015. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"El kell fogadni, nincs benne semmi rossz :)"


Egy nőnek valóban nincs. Felétek nem társadalmi elvárás, hogy magas, kigyúrt állatok legyetek...

2015. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Felétek nem társadalmi elvárás, hogy magas, kigyúrt állatok legyetek..."


Hát felénk se. Szerintem rossz helyen vagy. Egy magas kigyúrt állatot se ismerek, és mindenkinek van nője. 177cm vagyok, a feleségem 175.

2015. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
154 centi magas vagyok, a metrón kényelmetlen kapaszkodnom, ezt leszámítva pont nem érdekel a magasságom.
2015. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már az az öt centi is iszonyatosan sokat számít. A te asszonypajtid (tegyük fel, hogy még nem találkozott veled) például nagy eséllyel férfi számba sem vett volna azért, mert alacsonyabb vagyok nála. Egyébként Magyarországon az átlagos férfi magasság 176 cennti, te ezen felül vagy, én pedig bőven alatta.
2015. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Jól ki kell gyúrni magad ,akkor jó lesz a dolog. A jótestű pasikat szeretik a nők és ellensúlyozza a magasságot. Mivel a magasak közt is igen ritka aki kisportolt, te már előnnyel indítasz. A "védjen meg" dolog is ki van lőve ,főleg ha még pl szabadfogású birkózásra is jársz ahol az alacsony mokány termet előnyös.
2015. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én világ életemben örültem, hogy alacsony vagyok. Sokkal praktikusabb, mint magasnak lenni. 170 cm vagyok 19 éves és már jó ideje nem nőttem.
2015. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!