Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem szeretik az emberek...

Azért nem szeretik az emberek a csendes, visszahúzódó, zárkózott embereket, mert unalmasnak gondolják őket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
nem hiszem h csak ezért, hanem az ember olyannak született h akit el lehet nyomni azt el kell. Én például azért nem szeretem őket mert zavar h nem lehet tőlük megkérdezni a véleményüket, mert azt mondják h nem tudják. Az is nagyon zavaró számomra h folyton megkérdezik h szabad e ezt csinálni, és a legtöbb visszahúzódó ember tök szerencsétlen. De ha valaki azért visszahúzódó mert lelki problémái vannak, azt teljesen megértem és segítek neki
2015. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, h a kérdésed álláspontja helytálló lenne... az emberek nem utálják a visszahúzódó embereket.
2015. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: a felszínes emberek igen azt gondolják.

Az okosabb emberek is tarthatnak tőlük pl. amiatt, mert sokszor kiszámíthatatlanok és szeretik a csendességgel fedezni magukat, leplezni a valódi énjüket. Ugyanakkor nekem nőnek leginkább az ilyen átlagosabb, csendesebb pasik jönnek be :).

2015. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Ahhoz, hogy szeressenek, szeretetre méltó légy. Aki nem hajlandó a társaság tagja lenni, elég nehéz szeretni. Nem gondolod, hogy azért hívják visszahúzódó, zárkózott embernek, mert nem része a társadalomnak?
2015. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem több dolog is előfordulhat. Igen, van egy réteg, aki utálja őket, mert állítólag unalmasak. de nem csak emiatt kerülhetik őket. például:

- ha valaki nagyhangú, egyszerűen nem érzi jól magát halk emberekkel, mint ahogy sokszor az introvertáltak sem érzik jól magukat ellenkező társaságban

- sokszor úgy látszódhat, hogy az introvertált ember vonja ki magát a társaságból. Ismertem olyan szitut, ahol az egyik fél panaszkodott, hogy nem hívják meg sehova. A többiek meg arról,hogy az illető nem jön velük sehova. Sokszor úgy látszódhat, hogy a többiektől elhúzódó ember jobbnak hiszi magát, és nem akar velük vegyülni.

2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TheGod17 válasza:
39%

Szerintem minden csendes ember mögött lelki probléma van! csak van aki nem akar tenni ellene.


Én is ilyen vagyok, de szivesen lennék valamilyen társaság tagja, csak félek tőle.Mondjuk antiszociális is vagyok.. mert sok ember rosszul gondolkodik.. de szivesen lennék egy társaság tagja, beszélnák, barátkoznék... áhhh miért vagyok néma.

2015. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert barátságtalannak gondolják, pedig csak félnek megnyílni mások előtt.Ennek, hogy ilyenek lettek,megvan az oka.pl:túl sokszor csalódtak másokban,ezért félnek új közegbe kerülni és nehezen nyílnak meg.Nehogy azt hidd, hogy minden csendes, visszahúzódó ember unalmas.pl:azt hinnéd egy csendes lányról, hogy ő biztosan unalmas és sosem volt pasija, a valóságban pedig éppen fűzőben és combfixben szexel,de ezt nem hangoztatja. :)
2016. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értik meg a csendes embereket. Ezért nem kedvelik őket. Pl. én azt nem szeretem, amikor valaki állandóan dumál, jár a szája nonstop és természetesen hülyeségekről, mert mi másról beszélne.

Szerintem a nagyszájúak unalmasak inkább.

2016. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!