Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sok meleg idős bácsi?

Miért van sok meleg idős bácsi?

Figyelt kérdés
Olyanok, akiknek már vannak unokáik/felnőtt gyerekeik, feleségük, mégis teli van velük az internet, hogy fiatal fiúkat keresnek az ágyba... Vajon később fejlődik ki náluk ez az érzés, hogyki akarják próbálni saját nemükkel vagy "megúnta" a szerepét és egy kis kitérőre vágyik a normál hétköznapokból, vagy olyan testre vágyik, mint a fiataloké, ezért beindul rájuk? Mi lehet az ok? Szerintem elég komplex dolog, gondolom nem csak egy tényező áll a háttérben...

2015. márc. 7. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi komplex nincs ebben. Biztosan nem idős korában lesz valaki egyszer csak meleg.

Egyszerűen csak normális, társadalmilag is elfogadott életet szeretett volna élni, családdal, gyerekkel, mindenféle megbélyegzés nélkül.

Most, hogy már minden elért, már nincs mit bizonyítani, úgy érzi, hogy most már azt csinál, amit akar.

2015. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ok mindig is melegek voltak, de regebben meg a mainal is nagyobb gyulolet es megvetes volt a sorsuk. Igy sokan nem vallaltak fel, hanem megnosultek, gyerekuk lett. De szerintem nem lehet egy eleten at elnyomni ezt a belso kenyszert. Az internet vilaga viszont megkonnyiti az ismerkedest (nem csak melegeknek), tovabba az arctalansag talan ad egy biztonsagerzetet.
2015. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt nincs olyan sok, másrészt meg azért, mert 30-40-50 éve még más világ volt, nagyon kirekesztőek voltak a melegekkel, ezért sokan inkább elnyomták a valódi érzéseiket, és inkább megpróbáltak úgy élni, ahogy a társadalom "elvárta".

Másrészt léteznek biszexuális emberek is...

2015. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyan nem lehet, hogy később "ébred rá" az ember, hogy a saját neme iránt (is) vonzódik?
2015. márc. 7. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok szakerto, de szerintem a pubertas kora korul azert nagyjabol mindenki kepbe kerul a szexualis orientaciojat illetoen.

En peldaul 35 eves no vagyok es tuti fix, h teljesen hetero. Nyitott gondolkodasu vagyok, de a nok egy cseppet sem vonzanak. Nem hinnem, h a kesobbiekben ez valtozna. Aki idosebb koraban kiprobalja, abban fiatalon is ott (volt) a hajlam.

2015. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Biszexualitás létezik


2. Ha olyan világban élsz, ahol a heteróság az egyetlen opció, akkor inkább alkalmazkodsz mintsem megdöglessz.


3. Az ugyanilyen korú heteró pasik meg a fiatal lányokat keresik. Nyilván egy szép fiatal test mindenkinek bejön.


4. Ők az a generáció, akiknek jórészét elvitte az AIDS, tizes-huszassával haltak meg emberek. Ezekben a körökben mindenki ismert vagy szeretett valakit aki belehalt. Képzeld el azt a rettegést, sorra hullanak körülötted az emberek és nem tudni miért. Mindenki úgy néz rád mint a leprásra, és magad se tudod te belehalsz-e.

Ezeknek az embereknek végre kinyílt a világ, egy csomó dolgot megtehetnek amit anno nem mertek.

2015. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mert a régi világukat akarják továbbfolytatni ami már nincs.Én is az érinett korosztályba tartozom.


AKKOR nem voltak kütyük,de volt szenvedély,érzelem,barátság,és lényeg:TITOK !TITOKTARTÁS!Nem volt ez ..../itt csunya szavak jönnénak/"nyitott Társadalom" hogy a nyilévánosság pimasz módon belelát a magánéletedbe!Sokkal több SPONTÁN lehetöség volt az ismerkedésre,és az emebrek többsége nbem is értette miröl van szó...Nem volt felvonulás ,visszataszitó liberális rikács.

Ho,lehetne ma ,azt hogy egy fiu elsös ginmazista korátol föiskola végééig"föbérlöjénll"lakjon ingyen,anélkül hogy bárki szolna valamit?

Hol,lehetne ma hogy valaki 14 éves korában elmenjem a városba és ott önállo albérlete/,...szóvak olyan.../ legyen és munkahely?,Körözés,kiszállna tv,bulvárujság sápitozna...

Ma egy bekamerázott,steril érzelemmentes hasznonelvü viág van ahol, az ösznntet érzelmek másodlagosak,már ha vannak...

Tökélyre fejlesztett konspirácio,már életformálvá vált,a közhangulat miatt,d ez egyben a megerösitette a kapcsolatokat melyek valoban kapcsoatok voltak.

Ezt a világoit sóváoigja vissza a sok "öreg",akik nem tudják elhinni hohgy régi világuk darabokban.


AKKOOR SOKAL TÖBBEN VOLTAK,MINT MA,minden elképezlés ellenére! Állitom !Ismerkedési lehetöség/a módokat,hadd ne mondjam el nyilvánosan/ ma elképezeléehetetlen böségben adódtak..Miden magyar vasutállomás egy "centrum " volt,olyln történetekkel amit ma valaki hallana,azt hinné,egy őrült filmrendező agyából pattant ki...

Na szóval ez az mit élsebbszemű fiatalabbak észrevesznek,"sok az öreg".Igen,egy szerencsésebb/?/ generácio...

Mert azért hozzá kell tenni,ha valaki pl lebukoott a parkban,a rendör véresre verte,élete pokollá lett.El kellett költöznie messze.

Ha valaki pl. 19 évesen lebkuott egy 17 és fél évessel sittre vágták,pl.Állampusztoi Börtönbe,gyilkosok betörők uri társaságába,nem volt menntség. Tanu vagyok rá.

Mert én voltam az...


Hát igy volt.

2015. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!