Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt vesszük figyelembe,...

Ha azt vesszük figyelembe, hogy a nők inkább azok akik annyira szeretik a pénzt, hogy akár szexet is nyújtanak érte és a férfiak akár pénzt is adni érte, akkor ez azt jelenti a férfiak a szexel, a nők meg a pénzel manipulálhatóak a legegyszerübben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akár fel lehet fogni így is, de azért ez így elég nagy általánosítás. De azért vegyük figyelembe azt is, hogy a chippendale pasiknak is elég érdekes munkájuk van, és rájuk is van kereslet - talán nem annyi, és nem olyan feltűnő, de attól még van.
2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 Nem is tudom, hogyan mondjam, de... Hát, több férfi prostituált van, mint nő. :(
2015. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi alapján számoltad ki, hogy több a férfi prostituált mint a nő ?
2015. márc. 8. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Viccelsz?Nem a pėnz szeretete állít ki egy nőt az utcára,hanem a kényszer,meg a strici.
2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Szakmabeliként mondom.
2015. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért ezt én másképp látom, az tény, hogy vannak esetek amikor zsarolják a lányokat stb. de én ismerek olyan lányokat akik egy csomag cigarettájért vagy feltöltőkártyáért csinálják, ellenben ezzel én nem ismerek egy srácot sem aki pénzért szexelt volna, pláne egy csomag cigiért :)
2015. márc. 8. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:

És amiről te nem tudsz, az nem is létezik, hm?


Nem. Nincs így. Én ismerek olyat, aki egy egy dzsekiért szexelt - egy szakadt punk srác volt.

2015. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, hogy " az amiről én tudok ", mert arról nem írhatok amiről nem tudok, de ez természetesen nem azt jelenti, hogy az nem létezik, viszont visszatérve a témára azért legyünk őszinték, a biológiai felépítése és működése a nőknek jobban megengedi, hogy ezzel az adotsággal éljenek, mert nekik ugy-e nem szükséges merevedés ahhoz, hogy az aktus megtörténjen ellenben a férfiakkal ahol lőttek mindennek ha ez odalesz.
2015. márc. 8. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Nem tudom, tisztában vagy-e azzal, hogy síkosító nélkül az ember szarra sem megy a nőkkel...

Másrészről, mindenkinek van segglyuka.

2015. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jól van lassan odajutunk, hogy sötétben minden tehén fekete, látom nem érthető amire céloztam, pedig nyilvánvaló, hogy a ezt az ipart a nők uralják, aki meg ezt nem ismeri be az hazudik magának és onantól saját privát ügye, hogy mikor ébred rá a valóságra.
2015. márc. 8. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!