Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni félénkség ellen?

Mit lehet tenni félénkség ellen?

Figyelt kérdés

Főleg azért baj, mert szakmailag is hátráltat, hogy félénk vagyok, egyszerűen nem tudom jól, meggyőzően előadni azt sem, amiben teljesen biztos vagyok. És nem csak a prezentációkról van szó, még a kollégákkal való közös ebéd során sem tudom olyan elfogulatlan könnyedséggel elővezetni a mondandómat, ahogy kéne. Látszik rajtam, hogy zavarban vagyok, gyakran le is izzadok ilyenkor. Azért zavar ez nagyon, mert úgy érzem, ezzel az adott témát is lejáratom, akkor is, ha az fontos nekem. Hogy úgy tűnik, mintha bizonytalan lennék a dolgokban, pedig csak az zavar, hogy mások előtt kell beszélnem. Mit tehetnék?

Lassan 30 éves nő vagyok.



2015. márc. 9. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Própálj közvetlenebb lenni és ne pörgesd fel magad egy kis beszélgetés vagy egy prezentáció miatt ennyire.Próbálj egy kicsit bátrabb lenni,engedd el magad.Viszont ha súlyosabb akkor ajánlom a pszihológust,mert lehet lelki vagy más háttere is.
2015. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!