Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam, mit...

Mit gondoltok rólam, mit tanácsoltok van még itt rajtam kívül ilyen ember?

Figyelt kérdés

Először is szinte képtelen vagyok, de leginkább hosszútávú barátságokat kialakítani. Azokkal is neten kell próbálkoznom mivel élőben életképtelen vagyok hiába próbálkozom, és ugye ezt mások érzékelik, így reménytelen.

Másodszor a tanulás,olvasás az ami engem letud kötni, és eltudok menekülni a valóéletből.Ez tölt fel hogy mindent magamba szívok, ezt látom az életemnek, ez az ami értelmet ad.


2015. márc. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress barátokat élőben. Netes barátságok általában senkinél sem tartanak sokáig.
2015. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az reménytelen mint írtam
2015. márc. 9. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elzárkózol a barátkozás elől, akkor nyilván az. Egyébként nem.
2015. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kár volt leírni mindent konkrétan...
2015. márc. 9. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se igazán tudok barátságokat kötni, valahogy nem figyelnek rám az emberek. Rengetegszer volt, hogy mondtam valamit és a mondandóm közepén elkezdtek valami másról beszélni. Ezután jött a vajon odaüljek vagy ne? Próbálkozzak vagy ne? Csak azok "fogadtak be" akik szintén gyenge kommunikációs készségekkel rendelkeznek de ők meg nekem nem szimpik. Túlságosan megvilágítottnak érzem a hiányosságaimat rajtuk. Mostanában azt próbálom hogy ha mondjuk van egy órám amire "ismeretlenekkel" járok akkor aki a közelembe ül azt elkezdem kérdezgetni hogy mért van itt, hogy van itt szereti-e csinálni stb. Ha barátságosabb emberre találok az ad egy kis önbizalmat. Persze ettől még nem leszünk öri-barik, de elindulhat-unk- egy fejlődés felé
2015. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!