Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy az...

Csak én érzem úgy, hogy az emberek undorítóak, szánalmasak és egyre állatiasabban élnek?

Figyelt kérdés
Teljesen megutáltam az embereket. Moziban dolgozom, és amit nap mint nap látok, az elkeserítő. Miért szórakozás az,hogy kényszeresen, mint a disznók végigcsámcsogják a filmet, majd otthagynak mindent maguk után? És nem arról van szó,hogy morzsás maradt a szék,hanem igénytelenül szétszórva (meg merem kockáztatni,hogy sokszor direkt csinálnak még nagyobb felfordulást) ottmarad a szemét.... tömegközlekedési eszközökökön, utcán sem figyel senki semmire és senkire. Képesek fiatal srácok idősebb nők előtt szó szerint levágódni az ülésekre, mindenki a telefonjába bámulva járkál, nyilvános wc-n is nem egyszer azt láttam,h csak a fél kezét használja az illető, a másikkal telefonozik. Rosszindulatú,kötekedő és buta emberekbe botlom mindenhol. Egyszerűen rosszul érzem magam,mikor nagy tömegben kell lennem.

2015. márc. 10. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert divat lett tahónak lenni. A nők például emberszámba sem vesznek, ha nem vagy bunkó.
2015. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és a mértéket nem ismerő pazarlást és önzést, környezetünk pusztítását meg sem említettem
2015. márc. 10. 00:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz,Kedves Elso! Én nő vagyok, ráadásul nem is öreg (21), és rosszul vagyok a bunkó és beképzelt emberektől
2015. márc. 10. 00:27
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
A környezetemben lévő nőkön nem ezt vettem észre.
2015. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a kérdezőhöz. Én is nő vagyok, és ki nem állhatom a tahókat.

Bizonyos körökben divat csak tahónak lenni.

2015. márc. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, anyám szavaival élve, hogy sok a Jani...
2015. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Van egy mondás, miszerint ha reggel szembejön veled egy seg*gfej, akkor szembejött veled egy seg*gfej. Ha egész nap seg*gfejek jönnek szembe veled, akkor te vagy a seg*gfej.
2015. márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Neveletlen öntelt emberek ezek, el vannak butulva a sok marhaságtól amit a TV ben néznek. Az a baj hogy az ilyenek általában erőszakosan viselkednek, gondolom ez az elbutultságukból adódik.
2015. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Kérdező! Nem beképzeltségből mondom,de nem én vagyok a seg*fej. Nyilván nem mindenki viselkedik úgy,ahogy a kérdésemben panaszoltam, tehát nem csak seggek jönnek velem szembe az utcán,de sajnos az emberek többsége az. Amúgy már vártam a hasonló kommenteket :D nem azért utálom az emberek nagy részét,mert magamnak való vagyok, vannak barátaim, szórakozni is járok, csak hányni tudnék a sok buta paraszttól
2015. márc. 10. 09:49
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező! Hidd el, az embergyűlölők általában jobban teszik, ha saját magukban keresik a hibát, mert inkább az ő extrém rugalmatlanságuk és önzőségük az oka az érzéseiknek, semmint a külvilág. Az emberek olyanok, amilyenek. "Mindenki a telefonjába bámulva járkál", a wc-n telefonozik, és ez az egyik fő szempont, amiért elítéled őket? Kicsit helyre kéne tenni az értékrendedet, prioritásaidat, kislány.


Állatiasságra majd akkor panaszkodj, ha beugrik az ablakodon egy machetés vadember, megerőszakol, aztán röhögve feldarabolja a családodat. Ilyenek is vannak ugyanis, és még ha te ott dolgozol is, hidd el, a legeslegkisebb probléma a világban az, hogy a moziban a sötétben sokszor kiborul a pattogatott kukorica.

2015. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!