Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem szánalmasak...

Csak szerintem szánalmasak azok az emberek, akik így viselkednek?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre gondolok, akik bejelölnek mindenkit facebookon, valóságban persze oda se köszönnek nekik, mert miért is kéne, aztán jönnek a "Nekem jaj de sok ismerősöm van" dumával...
2015. márc. 2. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzzooookk bizony
2015. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Igen, majdnem annyira, mint azok, akik más facebookos szokásaival vannak elfoglalva!
2015. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nem szoktam foglalkozni. Alapból nem jelölök vissza senkit, ha nem tudom, ki fia-borja. Meg akkor sem, ha nincs normális képe magáról.

Aki meg a fb-al próbál menőzni, ott fordulok is sarkon, vagy könyvelem, hogy ennyire felszínes és szint úgy nem foglalkozom az illetővel, csak amennyit kifejezetten muszáj, mert mondjuk együtt dolgozunk.

2015. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!