Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írt már kozuletek valaki...

Írt már kozuletek valaki panaszkonybe? Akárhol bolt, fodrász kocsma stb.

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit és miért?

2015. márc. 10. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak egybubis ásványvíz volt.
2015. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mávnál, nem akartak kiadni egy furcsa, de az üzletszabályzat szerint szabályos menetjegyet. De a legtöbb esetben elég mondani, hogy legyen szíves a panaszkönyvet adni, és egy csapásra megoldódnak a problémák. Ha nem a pénztárban van gond, vagy sietünk, akkor emailben szoktunk panaszkodni, arra is válaszolnak, ha lassan is.
2015. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Cipőboltban. Nem lehetett hordani, mert a cipzárja tönkretett minden harisnyát, zoknit. Ezt a felpróbáláskor nem vettem észre, de első használat után már igen. Visszavittem, de elhajtottak, nem akarták kicserélni, nem akarták visszaadni a pénzt, mert hogy ez szerintük nem gond.

Írtam a panaszkönyvbe és írtam a cégnek is levelet, aki a boltot üzemelteti. Utána már érdekes módon akartak velem foglalkozni normálisan :)

2015. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is írtam, elég jól ismertem régebben a fogyasztóvédelmi törvényt, és annak megszegésekor írtam (hirdetett, de nem kapható akciós áru, reklamáció szabálytalan intézése, megtévesztés, súlycsonkítás stb).

Általában sablon szöveget írtak, de ha károm is keletkezett, kártalanítottak.

2015. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még tavaly kellett írnom innen nem messze egy autószerelő cégnél írtam egy levelet mert egy elektronikai hiba miatt nem tudtam beindítani az autómat, tudtam hogy az önindító bendix a hibás és hogy azt cserélni kell, de amikor elvittem a szerelőhöz akkor ők állították hogy a teljes önindítót ki kell cserélni és a bendixnek semmi baja. Én is megtudtam volna csinálni, csak a gond az volt hogy többen mondták nekem meg az a cég is említette akihez vittem az autót mindig hogy egyedileg felújított indítóm van amit teljesen szét kell szedni hogy megtudjuk a pontos számot ami alapján lehet rendelni, és mivel annyira nem értek a szereléshez (sajnos) így nem mertem kockáztatni, és rájuk bíztam de ők sok felesleges munkát végeztek. És akkor ugye kértem tőlük a hibás alkatrészeket hogy elvigyem mert elvégre kötelességük vissza adni, csak nem tették, ekkor írtam a panaszkönyvbe plusz interneten felkerestem a főnökük email címét és írtam neki is, aki fél nappal később fel is hívott telefonon és mondta nekem hogy köszöni szépen hogy szóltam erről mert ez már a sokadik panasz a cégére csak eddig nem kapta írásba, ő írta hogy kivizsgálja a helyzetet és végül nekem volt igazam mert előkeresték a régi alkatrészeket amiket ugye ők azért mondták ezt hogy a céges kedvezménnyel meg az én pénzemmel tudjanak rendelni alkatrészt amit saját zsebre tovább adnak, amiről ki is derült hogy nálam egyedül a hibás bendixet cserélték ki, és a többi mind gyári volt csak le volt takarítva mintha új lenne, ezt mint a cég főnöke állapította meg. Akkor az összes szerelőjét aki benne volt a buliba azonnali hatállyal kivágta, kettő kivételével akik nem voltak benne a buliba. Utána már sokkal másabb volt a hely mert más miatt megint kénytelen voltam odavinni az autómat akkor nem voltam tisztába a hiba konkrét bajával, sejtettem meg interneten is olvastam hogy a fékmunkahengerem lehet a ludas e nem voltam biztos benne. Akkor simán megtehették volna azt hogy az egészre rámondják hogy fos és cserélni kell de csak egy fékmunkahengert kellett cserélniük, és amikor mentem vissza mutatták is a hibás alkatrészt és mielőtt rászerelték volna kereket mutatták is hogy ott az új ki lett cserélve stb...

Tulajdonképpen az én panaszom kellet ahhoz hogy végre történjen valami mert ez már a sokadik volt csak eddig én mertem írásba adni.

2015. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Postán, miután rendszeresen megnézték a nem ajánlott csomagjaimat, hogy mit rejt. Először jöttek, hogy jaj hát csomagszám kell hozzá meg ilyenek. Amikor meg mondtam, hogy nagyon egyszerű a futár lassan olcsóbb és teljesen megbízható, válthatok is. Azóta nem nézték meg a csomagjaimat.
2015. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig még nem volt rá lehetőségem, akárhányszor elkértem, hirtelen nekem lett igazam és megoldódott a probléma. :D Illetve olyan volt, ahol szabálytalanságot láttam és akár én is lehettem volna, aki beírja, de sajnos nem volt időm.

Apukám viszont rendszeresen írogat bele. :D Általában szabálytalan árfeltüntetés miatt.

Illetve egy jóbarátom kontójára tanuljatok: egy példányt tegyetek el. A marhája csak beleírt és jól letudta ennyivel - persze így nem igazán lett semmi az egészből. :D

2015. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!