Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért itél ́minden ember...

Miért itél ́minden ember azonnal a másikról 1 másodperc alatt? Miért ilyenek az emberek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A mai villágban már csak az számit valakinek aki a barátnőjét megcsalja esetleg bántja meg másokat is lelkileg sárba tiporja?

Én azt vettem észre hogy minden lánynak meg úgy a többi embernek is csak az felel meg barátnak aki úgymond "felsőbb rendű"?

Akik meg tényleg normálisak azok meg mind egyedül maradnak és a kutya nem törődik velük hanem még jól bele is rúgnak meg alázzák semmibe nézik.

Sajnos a mai világban már ez a menő és ezek kellenek akik csak kihasználni tudnak mindenkit?

Én is már tényleg évek óta próbálok ismerkedni olyan lányokkal akikkel szivesen járnék. Az igaz hogy én nem vagyok olyan mint a többiek vagyis a többség hogy úgy néz ki mint egy model. Nekem van pár pattanásom de istenem ez elmúlik mindig meg ezek kicsik is. Nem vagyok egy kigyúrt állat se túl vékony se túl kövér, pont ideális a testalkatom. Én elfogadok mindenkit úgy ahogy van hissz mindenkinek vannak hibái ez természetes. Soha senkit nem bántottam még meg, főleg nem ok nélkül. De mégis én vagyok az akinek nem adatik meg a jó. Az osztály társaim levegőnek néznek (bár ez még mindig jobb lenne ahelyett hogy cikiznének) Most vagyok 12.-es és edig a nevemen kivűl más nem nagyon tud rólam semmit. Az osztály kb 70% még a koromat sem tudja nem hogy még mikor van a szülinapom. Bezzeg egymásról mindent tudnak még azt is amit ö maga nem tud magáról. De velem valahogy senki nem akar ismerkedni. Már rengeteg alkalom volt amikor próbáltam valami barátságot vagy csak egy sima beszélgetést csinálni de nem volt rá senki folyékony.

Barátnőm nem tudom már hogy mikor lesz de szerintem soha. Hiába minden igyekezetem. Bezzeg azoknak meg adodik akik nem becsülik meg. Én is a suliban hallam folyton azt a "tökéletesektől" hogy ö most igy csalta meg meg ugy csalta meg azt a barátnöjét akivel évek óta jár. Természetesen elől nem tudnak azok a lányok hogy már jó pár alkalommal meglettek csalva. Én meg aki tényleg tök normális annak meg nincs és nem is akarnak meg ismerni ha meglátnak akkor már azonnal el is könyvelnek ahelyett hogy meg ismernének. Pedig én vicces jó kedvű(voltam) jó humorú viccelődő hűséges vagyok. És én nem nem bántanék soha egy lányt sem. bezzeg mások igen.

Mért van ez hogy aki bunkó nem hűséges magyarul egy állat annak minden jár?

Aki meg teljesen normális annak meg semmi? és még senkinek is nézik.



2015. márc. 10. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet te is magasra tetted a mércét, plusz ne az ilyen idiótákból indulj ki
2015. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja azt el felejtettem bele irni mert már igy is sok hogy nekem olyan lány kell aki vicces, ne legyen túlságosan komolya hanem egy kicsit inkább bolondos. És természetesen szeresen. De gondolom ez egyértelmű.

külső tulajdonságra: nem egy topp modell kell nem is kell olyan akin 10cm vastag smink van hanem legyen egyszerű.

Nagy elvárásaim nincsenek. Hissz a lányok kb 80%-a ilyen amilyen bejön nekem.

2015. márc. 10. 16:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bezzeg azoknak meg adodik akik nem becsülik meg."

Kevered az okot az okozattal. Nem azoknak adódik, akik nem becsülik meg, hanem azok nem becsülik meg, akiknek adódik. Nekik könnyen megy az ismerkedés, ezért aztán nem is becsülik sokra az aktuális barátnőt.

2015. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csak hogy minden lánynak ilyen pasi kell.

De akkor mi lesz azokkal akik jobban meg érdemelnék és meg is becsülnék????

mint pl én.

2015. márc. 10. 16:49
 5/11 anonim válasza:

Sok idõd van barátnõt szerezni, viszont igazad van hogyha nem rúgsz bele másokba akkor senki nem lesz a barátod. A mai világban már csak a szerencsések tudnak olyan barátokat szerezni akik nem bunkók és nem is kell a baráti helyedért harcolnod. És ha természeted ellen megy az hogy bunkó, hazug legyél így jártál, egyedül maradsz. Velem így történt.

13/L

2015. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de mondjátok már meg lányok hogy nektek miért jó egy olyan pasi akiben nem lehetek biztosak hogy ne csal e meg? meg nem egy palitoll hallottam azt hogy bántja a párját.

Akkor ti miért az ilyenekhez vonzodtok?

Miért nem jó egy olyan akiben meg lehet bizni?

jobban járnátok ti is.

2015. márc. 10. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert az vonzó, érdekes, izgalmas. Szerintem te férjnek való srác lehetsz... úgyértem csak férjnek, és férjnek mindenképp. Ha ez megnyugtat vagy nemtom. 17/L
2015. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A négyes vagyok. Nekem nincs és még nem is volt barátom, de tudok válaszopni.


Azért mert ez a divat. Mindenkinek barátja/ barátnõje van, nem lóghat ki senki. Tökmindegy ki, de legyen szép vagy népszerû. Pont.

2015. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
* bocsi, válaszolni.
2015. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen világban élünk, ne aggódj, egyszer csak jön majd valaki.
2015. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!