Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy aki...

Miért mondják azt, hogy aki képernyővel lefelé teszi le a telefont az r*banc?

Figyelt kérdés
Innen onnan hallottam ezt, és nem jöttem még rá miért mondják. Előre is köszi a válaszokat.

2015. márc. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség...! Bárki rakhatja bárhogy...!
2015. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert úgy gondolják, hogy az rejteget valamit. Erre tudok gondolni, de még nem hallottam erről, lehet, hogy csak valami indokolatlan szívatás, vagy ürügy rá.
2015. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi köze fenti ledér életű nőszemélyhez, azt nem tudom, max azt, hogy van egy alkalmazás, miszerint ha pofával lefelé teszed megszakítja (foglaltat jelez?) a hívást.
2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig úgy teszem le a telót és nem vagyok r*banc.
2015. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én mindig úgy teszem le a telefont, hogy a kijelző néz lefelé, mert nem szeretem amikor valami miatt betörik a képernyőm...


BTW a telefonokon van egy olyan mód, hogy ha a telefont kijelzővel arcra teszed, akkor néma üzemmódba kapcsol.

Ha főnökkel beszélsz és kiteszed így a telód, abban semmi rossz nincs...


23/F tehát nem lehetek még ribi sem xD

2017. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!