Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok vele, vagy...

Csak én vagyok vele, vagy titeket is kifejezetten tud zavarni, ha vasárnap délben zavarják meg az ember nyugalmát? Úgy döntöttem, erre az időszakra mellőzök minden telefont és egyébb elektronikus kütyüt.

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem nem kifejezetten zavar, habár tapintatlanságnak tartom. Általában nem is szokás ilyenkor zavarni. Habár ez függ az illető életvitelétől: pl. volt vállalkozó ismerősöm, akik vasárnap is dolgoztak, meg össze-vissza, és náluk nem nagyon volt különbség a napok között.

Minden esetre, amit írtál az jó ellenszere a fentieknek.

2014. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is szokott zavarni, de inkább minden nap délelőttjére és kora délutánjára tehető ki az az időszak, amikor kifejezetten zavar.:D
2014. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra a vasárnap ugyanolyan nap, mint a többi.
2014. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar mert a vasárnapok nagy részén dolgozom, számomra ugyanúgy hétköznapnak számít.
2018. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!