Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz emlékeket, hogy lehet...

Rossz emlékeket, hogy lehet kitörölni?

Figyelt kérdés

Kis koromtól kezdve szörnyű volt az életem..egy falun laktunk..anyum belerokkant a tesom halálába így a nevelésben nem igazán tudott részt venni..apum idővel kapott egy agyvérzést is. A Faluban a tanács a Suliban a tanárok meg egy két személy nagy barátok.Voltak szituációk amiket így már felnőt fejjel megalázónak találok.Pl elkelet adnunk a házunk de a pénzt nem adták ide,hanem választanunk kelett másikat a maradék pénzel meg jöttek velünk a boltba(megalázó volt a boltosok előtt)A Suliban is szörnyű volt mindenki haza vihette a keringős ruháját de a oszt társam annya (aki a boltos)elintézte,hogy én ne vihessem.Mindig mindenki csak magyarázott..állandóan betörtek hozzánk..nem tett senki semmit pedig a szomszédok látták is.Én elhiszem,hogy lenéztek megértem de én csak azt nem értem miért kellett ezt tenniük gyerekekkel???Pedig tanárok is

Mostanábban egyre több ilyen emlék eszembe jut és egyre nyomaszto


2015. márc. 11. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyomasztóbb az egész. Legszívesebben nem is tudom mit tennék velük...Hogy lehetne jobb?
2015. márc. 11. 18:16
 2/4 tarnai ***** válasza:
sehogy.
2015. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vorin68 válasza:
Nem tudni,hogy mindez mikor történt.Ha elköltöztetek,mivel eladtátok a házat,akkor új életet kell kezdeni.Az embert mindig beskatujázzák és úgy bánnak vele.Lépjj tovább az egészen és a közelállókkal,próbáljétok megbeszélni,hogy mi bánt.
2015. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Radírral. :D Amúgy sajnos sehogyan, max annyi jó emléket szerezi, ami segít elfelejteni ezeket, de attól még visszatérnek hozzád. Most így a Frozen jutott eszembe.
2015. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!