Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benneteket nem bosszant ez a...

Benneteket nem bosszant ez a dolog? A sok férfiellenes/ nőellenes ember akik semmit nem tudnak, csak fröcsögni az ellenkező nem tagjaira? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van itt is jó pár ember, akit esetleg név szerint ki lehetne emelni, de felesleges. Aki sokat jár fel, úgyis beléjük botlik. Elég bosszantó, mondhatni szinte fárasztó, hogy ha meglátja az ember a nevüket, akkor biztos hogy egy adott kérdés alatt éppen a másik nem tagjait szidják. Ti erről mit gondoltok? Miért nem tudja az ilyen ember felfogni, hogy mindkét nemnél van ilyen típusú ember is, meg olyan is? Attól hogy vannak szemét nők/férfiak, még ugyanúgy vannak rendes férfiak/nők is!

2015. márc. 13. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Engem is zavarnak, de remélem hogy legalább szaporodni nem fognak. Ez a dili is el fog tűnni előbb-utóbb.

Persze nem mondom hogy mindenki tökéletes, de kollektíven megbélyegezni egy társadalmi csoportot (erre már volt példa, a sok kis Hitlerina meg Hitler is magába nézhet/ne).

De aki hülye, az is marad. :)

2015. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Ezeknek mind van rá okuk, hogy így viselkednek, engem is nagyon idegesítenek, mert sok ember szeretne pár találni magának, és akkor belebotlik ezeknek a lúzereknek a szövegeibe. És persze, hogy egykét csalódás után az ember nem szívesen olvassa a saját nemét ócsárló megjegyzéseket.

És sajnos arctalanul látni ezeket a kommenteket, az ember belegondolja a helyükre a teljesen átlagos, normális akárkiknek a képét.

Pedig ezek kivétel nélkül ronda, ehhez képest nagyképű, emberileg teljesen alkalmatlanok mindenféle téren a párkapcsolatokra, társas életre is.

2015. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneken csak nagyokat szoktam nevetni.
2015. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem bosszant. Nem adok a véleményükre, ha meg sokáig ecsetelik, el sem olvasom.
2015. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tud konstruktívan vitatkozni, és érvelni, akkor nincs vele bajom. Ha nem tudja alátámasztani a véleményét semmivel, akkor viszont van.


Én speciel meg tudok fogalmazni normális, építő jellegű kritikát is a nőkről (rá is szolgálnak ám!), viszont a vitaképtelen bugyuta turbófeministákok ezt is személyes támadásnak fogják fel. Akkor most én is nőgyűlölő vagyok?


Ja, és fröccs-fröccs-fröccs!

2016. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!