Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HOGYAN LEGYEK IZMOS?

HOGYAN LEGYEK IZMOS?

Figyelt kérdés
12 éves vok es beakarok csajozni ennyi :)

2015. márc. 14. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
menj el gyurni.
2015. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 12 vagyok, lány. Annyiban tudok neked segíteni, hogy a lányokat ilyenkor nem érdekli h a vele egykorú srác izmos e vagy nem. A lényeg h ne legyél kövér már bocsánat.

Az ennyi idős csajok azt szeretik, ha náluk jóval idősebb, helyes srác az izmos. :) XD

2015. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül, nem nagyon lesz izmos senki, főleg nem úgy hogy nincs fizetésed, már a kaja sem mindegy hogy miből tevődik össze, a kiegészítőknek is ára van, vitamin, protein stb


12 évesen nagyon kilehet babrálni a szervezettel, ha nekiállsz edzeni egy fejlődő, kialakulóban lévő testet.

2015. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen még ne kezdj el gyúrni, mert fejlődésben van a tested, több kárt okozol, mint hasznot...

Amúgy egyáltalán nem kerül sokba, én is kb. 20 éves korom körül kezdtem el komolyabban foglalkozni a dologgal, inkább idő igényes, de nem kell költségekbe vernie az embernek magát, nem kell mesterséges proteinnel meg egyéb táplálék kiegészítőkkel tömni magad, a csajoknak nem a "dinnyehordó" fiúk jönnek be, akiknek a karjuk vastagabb, mint a combjuk. Oda kell figyelni a kajára sok fehérje és rendszeres és nem hanyag táplálkozás a lényeg.

2015. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdj el sportolni, focizni vagy bármit, sokkal könnyebb lesz később elkezdened izmokat építened, ha formában vagy és nem az xbox elől kell kiugrasztani a punnyadt tested :D és a focistákra amúgy is buknak a nők :D
2015. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2015. márc. 14. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:

,,Pénz nélkül, nem nagyon lesz izmos senki, főleg nem úgy hogy nincs fizetésed, már a kaja sem mindegy hogy miből tevődik össze, a kiegészítőknek is ára van, vitamin, protein stb"


Nem akarok offolni tényleg, de ez úgy ahogy van, nem igaz.. Látszik nem hallottál még a fegyenc edzésről. Ha edzel, odateszed magad és kitartasz akkor semmi szükséged gyógyszerekre. Csak utána kell olvasni, hogy mik azok az ételek amik segítenek. Meg az edző terem sem éppen a legjobb hely az edzésre.. Nézz utána mi az a fegyenc edzés..


De hogy a kérdésedre válaszoljak, hízlald fel magad és azt alakítsd izommá

2015. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló egyetértek. vannak amúgy olyan edzés tipusok amit szinte bárhol ahol nem fura csinálhatsz

pld: fekvőtámasz, gugolás. a 2 alap. de van még sok ilyen fajta. de én nem csinálok mert elég hogy tudom az ember összes gyenge pontját (bénítási pontot).és nem hízok el ennyi elég.a bénítási pontok elkerülésére jó az edzés amúgy. de csak akkor ha nem tud annyit az illető mint én mert a fele még izmos embereken is bevethető.

2015. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán bölcs vagy, nem a csajok miatt kezdesz el edzeni, sportolni. :)
2015. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!