Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a középkorú...

Miért van az, hogy a középkorú férfiakat simán elfogadják külsőre a nőknek meg mindig csinosnak kell maradniuk?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy sok férfi pocakos,vagy simán elhízott,kopaszodik,némelyikük "egy fokkal szebb csak az ördögnél" még is bejönnek a nőknek. Egy nőnek meg diétáznia,sportolnia kell,legyen szép a frizurája,körmei stb,emellett nevelje szépen a gyerekeket,konyha tündérkedjen és legyen csodás szerető is és persze mindig mosolyogjon.

Miért van az,hogy a férfiak java része/tisztelet a kivételnek/ simán kritizálja a nőket,más barátnőjét,feleségét,hogy az -"hogy néz már ki". és főként olyan férfiak akiket véletlen sem egy görög isten kinézettel áldottak meg.



2015. márc. 17. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

A férfiak tovább elfogadható korúak.

A nők meg már korábban kapósak.

Ez van.


Mindjárt én is kiírok egy kérdést, hogy

"Miért van az, hogy a kora tinédzser lányoknak mindenki vadul udvarol, körberajongják, egy mosollyal magugra tudják vonni a figyelmet, mindenki a kegyüket lesi, a fiúk meg küzdhetnek huszonéves korukig, hogy komolyan vegyék őket?"


Úgy értem, hogy sok fiatal lány lapos, alulérett, vagy simán csak nőietlen alakja van, némelyikük "egy fokkal szebb csak az ördögnél" még is bejönnek a férfiaknak.

Egy fiúnak meg diétáznia,sportolnia kell,legyen rendezett a frizurája és az öltözéke, legyen igényes, emellett álljon helyt szépen a tanulásban is, de ugyanakkor legyen kész gavallérnak lennie, meghívni a lányokat, belépődíjakat, italokat stb saját zsebpénzből fizetni, és legyen csodás udvarló is és persze mindig mosolyogjon és minden ellenére legyen pozitív.


Miért van az,hogy a nők java része/tisztelet a kivételnek/ simán kritizálja a pasikat, más barátját, hogy az -"hogy néz már ki", a MÉG szingliket meg lenézik, mondván, biztos bénák, és főként olyan lányok, akiket véletlen sem egy görög istennő kinézettel áldottak meg.

2015. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Bravo. Higgadtan, élcmentesen. Szép volt.
2015. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Szépen ez az adaptált változat,bár a kopírozáshoz nem kell nagy tudomány.

Bár felnőttek véleményére lettem volna kíváncsi.

2015. márc. 17. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A demagógia nagyon felnőttes?
2015. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!