Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő, hogy valaki...

Elítélendő, hogy valaki alacsony? Lent

Figyelt kérdés

150 cm vagyok, és sokan kibeszélnek ezért.

Nem beképzeltségből de szép vagyok, normálisan öltözködöm..

De rosszul esik. :(

Nem tehetek róla.


2015. márc. 18. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

ha lány vagy nem hátrány, sőt

ha fiú akkor megszivtad sajna

2015. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok , 18
2015. márc. 18. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A magasak nem az ő hozzájárulásuktól lettek olyanok. Csak sok közöttük az ostoba.
2015. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ekkora vagyok régen folyton ezzel poénkodtak. Mikor nősz meg, meg ilyenek. Nagyon úntam az egyél spenótot, meg állj ki az esőre stb megnyilvánulásokat. Ki nem beszéltek de a legjobban a Te mitől vagy ilyen kicsi? kérdés volt a kedvencem. Én is egyébként normálisan nézek ki, csak pl. pulóvert nehezen kapok, a farmerek is mindig hosszúak, de van varrónő. Pedig az alacsony emberek egészségesebb génekkel rendelkeznek és tovább élnek. A mtúl magas is agyalapi mirigy probléma és jobban tudnak burjánzani a rákos sejtek (mivel eleve több sejtjük van), Tehát örülj és szard le őket!
2015. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lánynál előny szerintem, vagyis azt vettem észre.
2015. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen magas vagyok. Megkaptam már én is a de alacsony, meg hogy nevettek rajtam a magasság miatt, vagy láttam, hogy nézegetnek idegenek és nevetnek. De már nem érdekel egyáltalán, csináljanak amit akarnak, én elfogadtam magam így.


22/L

2015. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azokkal, akik kibeszélnek, a legtöbb ember mindenhol keresi a lehetőséget, hogy másokat megszólhasson meg valamivel többnek érezhesse magát. Öt centivel magasabb, mint te, és már úgy érzi, fölötted áll. Szánalmas.


Nekem - 182 vagyok egyébként - ha nőiesek, akkor kifejezetten nagyon tetszenek az ilyen alacsony lányok, mint te.

2015. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!