Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért írnak privátokat...

Itt miért írnak privátokat folyamatosan az emberek?

Figyelt kérdés

Válaszolok egy kérdésre, és privátban jön a folytatás, vagy szexuális tartalmút kapok, vagy randizzunk már, meg mekkora a mellem.

Már egy ideje olvasotlanul törlöm őket.


2015. márc. 19. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

azért mert sokan itt keresnek maguknak párt / alkalmi szexet / ilyesmit.


Vagy csak akarnak veled beszélni másról is, ami nem a kérdésed témája.


Ezek szerint lány vagy, ééés teszel fel provokatív kérdéseket, amire sok pasas rád ír, és rád mászik? huh..

2015. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert perverzek/unatkoznak/valós életben még nem láttak nőt, így itt nyomulnak.

Én is már annyit kaptam, tejóég! Nem véletlenül van 18 ember letiltva. Eleinte még válaszoltam, mert normálisnak indult egy-egy beszélgetés, aztán jött ez, amit te is írsz, meg a hümmögés, meg a kacsintó kis fejek. WTF? Ha meg szóltam, hogy ezt hanyagolja, akkor jött a "akkor hanyagolom, hogy b___szódj meg". Na, most ilyenre mit reagál az ember? Tiltás és kész.

Nem is értem, lehetek egy 120 kilós, ragyás, kocka hapsi, volt, hogy a válaszomból ki sem derült lány vagyok vagy fiú, erre jön az üzenet: "Jól hangzik, ismerkedünk? 25F"

What???

2015. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem is már írták, hogy megdugnának. Amikor meg visszaírtam, hogy azt se tudod hogy nézek ki, az volt a válasz, hogy neki mind1, pfff :D
2015. márc. 19. 21:55
 4/16 A kérdező kommentje:

Pl. nemrég válaszoltam arra, hogy nem borotválom. (nem a lábamról van szó :D)

És jött 10!!! üzenet, ilyenkor jönnek, hogy jaj jöjjünk össze.

Már direkt el se olvasom, de az üzenetküldést nem lehet kikapcsolni.

2015. márc. 19. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Neki mindegy? Milyen kis rendes, legalább nem válogatós, hogy egyem a szívét :'DDD
2015. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Jaj, te szegééény... Meg ne sajnáljalak!
2015. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell gúnyolodni. Baromira idegesítő, hogy minimum naponta kapok privátokat.
2015. márc. 19. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Simán le lehet tiltani az embereket, ennyi, kész. Utálom a nyafogó embereket, bocs.
2015. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hiába tiltom le, ha holnap jön másik 20. Nem ugyanattól az embertől kapom.
2015. márc. 19. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ne írj ki olyan jellegű kérdéseket, amik ehhez vezethetnek, vagy ne válaszolj olyanokra. Akkor nem fognak írni neked, garantálom!
2015. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!