Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberiség EL FOG HÜLYÜLNI?...

Az emberiség EL FOG HÜLYÜLNI? Kutatók szerint folyamatosan csökken a Föld átlag-IQ szintje!

Figyelt kérdés

[link]


A lényeg az, hogy a buta emberek túlszaporodják az okosakat. Mi lesz ebből? Összedőlhet az emberi civilizáció? Vagy ez megtörténhetett már többször is?

Ismerős az "IDIOCRASY" film? Úgy látszik, a helyzet nagyon is valós!!



2014. dec. 23. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Pár napja olvastam, hogy egy tudóscsoport megdöntötte az IQ számítás eddigi rendszerének logikáját. Magyarul sz*rt sem ér! Ehhez mit szólsz?
2014. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Az IQ tesztek oltári nagy b..romságok.

Az viszont tény, hogy a társadalom butul.

2014. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem igen érdekel, én még kb 70 évet élek jó esetben, többet kizárt. Ez a 70 év érdekel, ami utána jön kicsit sem. Az már a következő generáció problémája lesz!
2014. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Viszont a majmok IQ szintje egyre nő, szóval van még remény!
2014. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem meglepő. Míg Európában fogy a lakosság Afrikában viszont minden családnak 20 gyereke van, addig nem lesz változás.
2014. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A legnagyobb tévhit, hogy akinek magas az IQ-ja az okos.
2014. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
A legnagyobb tévhit hogy az átlagon aluli/átlagos intelligenciájú emberek azt hiszik hogy tudással mégis túl járnak az okos/zseni eszén,tévedés!:/
2014. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os ennek igazat adok, de nyilván összefügg, mint az iskolázottság és a magas kereset. Ezektől senki sem lesz értelmes, de rendszerint a kulturáltabb és értelmesebb réteg ebből kerül ki.


Viszont én úgy látom, hogy az "okosság" is fogyatkozóban van. Sőt, kifejezetten igaz, hogy egyre több az egyetemista, és nem csak "büfészakos" (több)diplomás emberek is egyre butábbak, alapvető logikájuk nincs.

Míg az antik időkben tanítottak pl logikát, érvelést, szónoklatot, ma nincs ilyen, helyette bemagolják a sok fölösleges anyagot amit vizsgák után úgyis elfelejtenek.

2014. dec. 23. 19:45
 9/12 Armand B. válasza:
0%
Az IQ nem az eszességet vagy okosságot méri hanem az általános Beillesztő és inteligencia képességet méri szóval hiába 80 as az IQ-m mert én találtam fel az időgépet pl
2015. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kutatók szerint folyamatosan csökken a Föld átlag-IQ szintje!"

Lehet, hogy nem csökken, csak arányosan oszlik a tagok között. :)

2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!