Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzek nőt ha nincs...

Hogyan szerezzek nőt ha nincs megfelelő beszédkészségem?

Figyelt kérdés

Biztos unalmas és érdektelennek találtok de akibe bizok a felé mindig nyílók... stb


De mindig akár hányszor beprobálkoztam csak akkor voltam jó mikor xy haverja nem volt a suliban a csajnak amint megjelent szaladt oda...


Felesleges is volt azzal dobálozni egy csajnak hogy járni akarok veled mikor láttam hogy ezt ő nem akarja stb.



2015. márc. 20. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezz pénzért.
2015. márc. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legfontosabb,hogy amikor közeledsz egy csaj felé akkor próbálj magabiztos lenni szóval ne látszódjon rajtad,hogy bevagy szarva mert akkor veszett fejsze nyele az egész.Légy nyugodt,kedves,közvetlen és ne csak magadról beszélj hanem hagyd a csajt is érvényesülni.Mikor már elindult a párbeszéd könnyebb lesz.
2015. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nincs megfelelő beszédkészséged, mert valószínűleg keveset olvasol, vagy talán nem is. Próbálj leülni egy könyv elé, ülj bele otthon a fotelba - ha van -, és délutánonként ne a haverokkal menjél sörözni vagy bulizni, hanem olvass. Ha legalább egy könyvet elolvasol, akkor már szeretnél minél többet is elolvasni, mert nagyon jó időtöltés, csak rá kell érezni az ízére. Legalább az első 30 oldalig akkor se tedd le a könyvet, ha az elején nem tetszik, vagy nem igazán érted a cselekményét, közben rájössz, hogy miről szól, és már várod a folytatást. Sokkal jobb, mint folytatásos tv-filmeket nézni, mert ott tényleg nem alakul ki semmi pozitív dolog benned. Próbáld ki. Ha valaki olvasott ember, akkor a szókincse is bővül. Kezdheted akár Karinthy: Tanár úr kérem c. könyvével.

Itt van még pár könyvcím: könyvtárban biztosan megtalálod:


Fábián Janka: Emma szerelme

(Fábián Janka egy ma élő írónő, de nagyon jó a könyve, olyan témájú, mint az Elfújta a szél, ami nagy bestseller volt, csak modernebb. Az Elfújta a szél régen be is volt tiltva, mert amerikai néger rabszolgák is szerepeltek benne, és nem pont úgy bemutatva, ahogy a komcsi időkben szerették volna, mert ezt a rabszolga nőt, aki egy családnál volt alkalmazva, szinte családtagként kezelték, és ez nemigen tetszett abban az időben kormányon lévőknek.)


Dymphina Cusack: Ketten a halál ellen


Jack London: A vadon szava

Jack London: Az éneklő kutya

Jack London: A beszélő kutya


Mark Twain: Huckleberry Finn kalandjai

Kipling: A dzsungel könyve

Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója

Joy Adamson: Oroszlánhűség

Dreiser: Amerikai tragédia


Ezek pedig inkább 18 éven felülieknek:


Emile Zola: Nana

Emile Zola: Egy asszony élete


Maupassant: A szép fiú

Floubert: Bováryné

2015. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek haverjaim hétvégén is a telefont nyomkodom szinte ki se megyek a házból már 8éve nem jártam egyedül a faluba, csak amikor mentem a buszhoz
2015. márc. 21. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
No, a telefon nyomkodásától biztos nem fog sem a szókincsed, sem a helyesírásod fejlődni.
2015. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dehogynem ezzel szoktam olvasni
2015. márc. 21. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem telefonon kell olvasni, azon regényeket valószínűleg nem olvashatsz, hanem menj el a községben a könyvtárba, vagy a szomszéd faluba, nem tudom, merre van legközelebb könyvtár, és ha ilyen otthon ülő vagy, akkor főleg jót fog tenni, ha igazi regényeket, igazi könyvből olvasol. De azért kellene valami olyan hobbi, olyan társaságba bekerülni, talán sporttal kapcsolatban, ahol barátokra tehetsz szert, mert 1-2 barátra szükség van az életben.
2015. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!