Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leányok! Nagy általánosságban...

Leányok! Nagy általánosságban egy szőke kék szemű, vagy egy barna zöld szemű srác a szimpatikusabb külsőre?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Barna, zöld szemű.
2015. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért mindig a szőke kék szeműek(vagy zöld szemű,de szőke...)
2015. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján szoktam választani, de "első benyomásnak" én nagyon szeretem a szőke hajat, kék szemet.


Ezen kívül azonban konkrétan az ég világon semmit sem jelent konkrét esetben, hogy kinek milyen színű haja/szeme van.


29/N

2015. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
sieg heil!
2015. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

A barna haj, barna szem a kedvencem. A kék szemek nem igazán vonzanak, a zöldek sem. Inkább a sötétebb hajat kedvelem.


Persze van egy kék szempár, amibe iszonyatosan szerelmes vagyok, a barátomé.

Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy szerintem egyáltalán nem számít, hogy kinek milyen színû a szeme, vagy, hogy milyen a külseje. :)


17/L

2015. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő! A világos szem az egyik gyengém.
2015. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piriiiii ***** válasza:
Nem tudok dönteni. :( Viszont a barna szemet nagyon szeretem. Akkor pláne, ha értelem és kedvesség sugárzik belőle. :)
2015. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Zöldből csak a khakizöldet szeretem szemszínben, abból határozottan jöhet a barna. Ha nem az, akkor inkább a szőke kék szemű, főleg, ha sötétebb szőke.


De ami leginkább tetszik, az a barna szem, barna haj kombináció :).

2015. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szoke kek szemu nekem mindig eleg ijeszto de a barna zold is az lehet... a barna barna az tenyleg jo paros... de ez mind csak aprosag mintha azt kerdezned A, B vagy 0-s ver jon be.. :)
2015. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szôke, kék szemû
2015. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!