Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az esetről? Egy...

Mit gondoltok az esetről? Egy kutyát aranysakálnak tituláltak és agyonverték a helyszínen

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. márc. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az állatokba akármilyen barátságosak is, ott rejlik a vad ösztön. Ha épp a libaevés közben zavarta meg a gazda, teljesen elképzelhető, hogy rátámadt.

Aztán honnan tudhatta volna, hogy nem farkas? Mert a farkasért senki semmilyen kártérítést nem vállal, és ha most nem veri agyon, legközelebb is visszajár.

Szóval ha tudom, hogy a szomszéd huskyja tépte szét a libáim, akkor természetesen csak becsengetek hozzá, mint egy normális ember, hogy vigye haza a kutyáját és fizesse ki a libák árát.

Így utólag lehet szidni a gazdát, de akkor ez volt a legjobb megoldás.

2015. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kutya annyira hasonlít egy aranysakálra, mint egy bernáthegyi egy csivavára. A gazda, aki megölte (főleg ilyen kis faluban) nagyon jól tudta, hogy kié az a kutya VAGY ennyire szerencsétlen, hogy azt se tudja mit beszél, meg hogy milyen egy aranysakál.
2015. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem aki agyonverte a kutyát, az alapvetően agresszív ember lehet -legalábbis az állatokkal szemben- vagy nagyon buta/vak, mert azért ne mondja már senki, hogy egy husky kutyát össze lehet téveszteni egy aranysakállal. A kettő teljesen más.

Még ha farkas lenne, bár én akkor is húznám a számat, mert azért egy huskyt is meg lehet különböztetni azoktól.

2015. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én mivel nem voltam ott, nem tudtam kialakítani a saját véleményem. Azért kérdeztem meg a Tiéteket.


Egyébként valahol a neten olvastam azt a hozzászólást, hogy ezek a szánhúzó kutyák igen dominánsak tudnak lenni és akkor kész a baj. Valami ilyen történhetett, gondolom, ott is. Váratlanul.

2015. márc. 24. 04:40
 5/5 anonim válasza:

semmi köze a dominanciának meg a libák megfojtásának egymáshoz. Ösztön, szarul jön ki velük a husky. Ha nincs rá szoktatva/megtanítva akkor megfolytja ha tudja. Ennyi.


Lehet sírni, meg sajnálni. De már mikor beszereztek egy Huskyt gondoskodni kellett volna arról, hogy ne tudjon megszökni. Főleg egy faluban ahol van mit garázdálkodnia szerencsétlennek.


A gazda meg nyilván nem fogja azt mondani, hogy b*meg agyonvertem egy huskyt megyek a börtönbe.

2015. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!