Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha így vélekedek a dolgokról,...

Ha így vélekedek a dolgokról, akkor naiv vagyok? Vagy gyerekes?

Figyelt kérdés
Hiszek abban, hogy minden emberben van jóság, még ha az nagyon pici is és mélyen a lelkében bújik meg, de van, és arra vár, hogy valami azt a felszínre hozza. És én ebben olyan szinten hiszek, hogy úgy vélem, hogy még akár a legrettegettebb bűnözőben is van csöppnyi jóság. Hiszek abban, sőt ezt biztosan merem kijelenteni, hogy ezt a jóságot, mely szívünk mélyén lakozik, bárkinél felszínre lehet hozni. (Igaz, néha kemény munka árán, de akkor is.) Hiszek a természet gyógyerejében, és abban, hogy a szeretet mindenre gyógyír, vagy ha nem is, de enyhíti a fájdalmat. És itt tényleg MINDENRE gondolok. Mind ezek mellett még rengeteg dologban hiszek, amik hasonlóak az előbb felsoroltakhoz. Szerintetek ez naivság volna? Úgy érzem, az ezekben való hitemben semmi, de semmi nem tud megingatni, és ezért én gyerekes lennék? Vagy csak szimplán hülye vagyok?

2015. márc. 21. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van jóság de azért vigyázz mert könnyen átvernek! A hited és a célirányod jó csak nagyon elfogult vagy! De amíg át nem vernek minden szemrebbenés nélkül egy párszor az életben addig úgysem tanulod meg hogy csak ésszel! Azért érdekelne a korod is! Olyan 18-20 körüli lány lehetsz. De egy kis beütésed is van. Azt is jól látod! :)
2015. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl elvon a gondolkodásod. A valóságtól elrugaszkodott. Amíg nem konkrét valós eseményeken gondolkodsz, addig ne számíts valós eredményekre sem. Lehet írni, hogy jó meg rossz (elképzelt) ember, csak akkor képzeletvilágba kerültél máris. Onnantól pedig úgy alakul a mese, ahogy azt az írója megtervezi.
2015. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként 17 vagyok. :)
2015. márc. 21. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy elvont. Igazad van, ez tény hogy mindenkiben van jó és rossz, az már csak az egyénen múlik, hogy milyen tulajdonsággal él. Én is ugyanezekben hiszek 😊
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a dexter tv sorozat eljátszott ezzel a gondolatmenettel.

ha a főszereplőt pusztán a tettei alapján néznénk,akkor pszichopata sorozatgyilkos.

de ahogy halad a sorozat kiderül,hogy rengeteg sok jó tulajdonsága is van.

2015. márc. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jóság mindenkiben van, csak néha nem sokra megy bele az ember.
2015. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb emberben az a jó-ság,hogy egy JÓ nagy genyó.
2015. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!