Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez biztos vagy...

Szerintetek ez biztos vagy még elmúlhat ez az érzés? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
pár hónapja megismertem egy lányt és szerelmes vagyok belé eddig még nem voltam szerelmes most tényleg az vagyok úgy érzem. de nagyon félek ettől a dologtól hogy ha valaki megtudja a legjobb barátaimon kívül mi lesz a suliból is kirúghatnak vagy a tanárok szarrá szívatnának hogyha kiderülne (egyházi suli). Még elmúlhat ez az érzés vagy biztos hogy meleg vagyok? Felvállalhatom magamat szerintetek? Hogyan tovább? Biztos hogy meleg vagyok és ez nem csak egy fellángolás? tele vagyok kétségekkel és bizalmatlansággal :( 16/L

2015. márc. 23. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyházi suliban nem jó tulajdonság de megértelek én is a lányokat szeretem.

19/F

2015. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2015. márc. 23. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vallásos suliba jártam és szintén a lányokat szeretem. Hála az égnek tavaly leérettségiztem! Amíg oda jártam kb. minden nap attól rettegtem, hogy kiderül és kiközösítenek, szivatni fognak,kirúgnak stb... Nem derült ki nem is hangoztattam senkinek, hogy én mit érzek (csak legjobb barátnôm tudta) Amióta már nem járok oda nyíltan felvállalom ha kérdezik, hogy mi a helyzet barát terén. Persze nem hangoztatom mindenkinek úton-útfélen. Szerintem még változhat nálad ez a dolog, lehet,hogy csak kiváncsi vagy. Mondjuk 15-16 évesen égh Ugyan ezt éreztem csak nem törôdtem vele nem akartam elfogadni. De mostmár biztos vagyok benne, hogy leszbikus vagyok. 19/ L/L
2015. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Elmúlhat ,mert általában a nők a férfiakat szeretik!

Próbálj most minnél többet a fiúkkal lenni!

És a tanárok tuti nem szivatnának és nem rúghatnak ki sem ezért szerintem.De azért ne mond el senkinek a legjobb barátaidon kívül ha engem kérdezel! :) sok szerencsét!

2015. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát egyházi suliban nem egy jó ötlet, inkább ne derüljön ki. Nem azért mert bármi eredendő baj lenne vele, csak sajnos magyarországon az egyházi iskolák / közösségek általában nem igazán tolerálják még.

Ha úgy érzed tényleg hogy szerelmes vagy belé akkor nem valószínű hogy ez csak egy fellángolás lenne, ilyen azért nem szokott lenni. Viszont simán lehet hogy nem vagy egyértelműen leszbikus hanem mondjuk biszex.


Így egy mondatos tanácsnak azt mondanám, hogy semmiképp ne szégyelld, nem szégyellnivaló, ez a Te személyiséged része, ettől még nem vagy rosszabb ember; ugyanakkor ne is hozd nagy nyilvánosságra mert sajnos főleg ilyen helyen az emberek nem szoktak igazán elfogadók lenni.


Remélem segítettem.

2015. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát remélem elmúlik ez az érzés köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!