Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitöl lehet büdös egy nö ha...

Mitöl lehet büdös egy nö ha rendszeresen tisztálkodik?

Figyelt kérdés
nen izzadság szag szuros és már rájöttem a barátnömnél hogy letusol megtörölközik félora mulva ugyanojan szaga van sajnos ezért már több munkahelyröl is leszámolt mikor mondjuk bekeni magát testápoloval például másnap 3 nap 4 nap csak egyre büdösebb de ez mellett mindennap fürdik
2015. márc. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy oszlásnak indultak a belső szervei de akár attól is lehet furcsa szaga hogy miket kajál.
2015. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek szervi bajai is. Én mindenképpen elmennék orvoshoz a helyében.
2015. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő kajáktól simán lehet.
2015. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha csak te érzed akkor azt mondanám, hogy az van neked mint az exemnél. sose bírtam elviselni a bőrének azt az édeskés illatát.

de ha más is érzi rajta akkor nem tudom, menjen el orvoshoz.

és tényleg tesztelni kell, hogy hajatmosva, fürödve, tiszta ruhában is érzik -e.

2015. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos ételek és fűszerek is előidézhetik ezt. De könnyen lehet valamilyen mirigyi probléma a háttérben, szóval jobb lenne ha kivizsgáltatná magát.
2015. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menses idején - akinek érzékeny az orra - észere vehető a "fura" női illat. De lehet, hogy úgy izzad valaki nő létére, mint egy hapsi. Lehet még valamiféle gyógyszer utóhatása is.
2015. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!