Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szégyenlem feltenni a kérdést,...

Szégyenlem feltenni a kérdést, de büdös a szőnyegem. Porszagú porszivózás után is. Mit tegyek? Nem régi, rendszeresen van takaritva.

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én illatos samponos vízzel szoktam átkefézni, aztán szivaccsal még áddörgölöm.
2014. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megoldható, akkor mosd ki. Én Ultra derm-el bedörzsölöm, és gyökérkefével nekiesek. Persze egy kis folyékony szappan, és vagy szőnyegtisztító is van a vízben.

Ezután kiakasztom egy rúdra az udvaron, és fél órán át nyomatom a slaggal. Addig míg csak hab jön ki belőle.

Meleg időben 1-2 nap alatt tökre megszárad, és szebb mint újkorában.

2014. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nagy. 3x2 méteres, és nagyon vastag, nehéz. Kivinni sem tudnám. Sötét zöld, kevés mintával. Félek, ha vizes kezelést kap, foltos lesz.
2014. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a Férjem volt bejelentkezve, de én iram az utolsót
2014. júl. 18. 13:13
 5/6 anonim válasza:
Fújd le illatos szprével. Vagy dobd ki a sötét zöld amúgy is divatja múlt. Ha meg megy a tapétához.... Hát mit ne mondjak sosincs késő egy kisebb házalakításhoz. XD
2014. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 éves. 150 ezerért vettem 2 db kisebbel. Sárga a tapéta. Sárga a sötétzöld vastag szőnyeg mintája. Még nem szeretném kidobni. Legközelebbi nagy takaritásnál kivisszük az udvarra átveregetjük. Hátha jobb lesz.
2014. aug. 5. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!