Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Bevezetésképpen, 15 éves fiú vagyok, közel Pesthez, mondhatni egy elég rendes, jó összhangú városban. Itt kezdtem el a középiskolát egy gimnáziumban, azonban nemrégiben átiratkoztam egy pesti suliba, annak reményében hogy itt egy jobb közösségbe kerülhetek. A jó híre ellenére az egész suli az alpári emberek gyűjtőhelye. Tanítás jóformán nincs, még csak bejárni se kell, mert nincs következménye, ugyanakkor a lényeg az lenne, hogy sok ilyen embert ismertem meg itt, és nagyon elszomorító, hogy ilyen "kemény fiúk" alkotják a társadalom nagy részét. Páwák 0 egyéniséggel, drogosok, meg a tipikus utánad kiabálok az utcán típusú emberek. Sajnos nagyon sok ilyen emberrel találkozni és undorodom az ilyenektől. Fiúk, lányok kik elég nagy részben alkotják a társadalmat és teszik tönkre azt. Emiatt van a korosztályunk megbélyegezve. Akik úgyszintén találkoznak nap mint nap ilyenekkel, hogy viszonyulnak hozzájuk? Nem borzasztja el a normális embereket? Mert hát nem lehet ellene tenni, de baromi nehéz elfogadni. Érdekelne a véleményetek, tapasztalataitok mit gondoltok erről.

2015. márc. 24. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele, hogy elfogadom, hogy ez az alapszintje a társadalomnak. És keresem azokat, akik a szememben sokat érnek. Kb. ennyit tudok tenni, mást nem.
2015. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, hogy a jót látja, nos hát itt Pesten kicsit több ember van és több bulizós hely.Valószínű nem szoktad meg, hogy ilyen sok kis "suttyó" van.Vannak kedvesek is, de esténként a buszokon inkább az utcagyerekeket látod.Egyszer edzésről jöttem haza estefele,közben apámmal beszéltem telefonon, és közben egy bácsi cipőt akart eladni nekem.
2015. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sok gimnáziumi év áll előtted. Szerintem nézz utána, hogy melyik közeli helyről kedvezőek a visszajelzések, beszéld meg a szülőkkel, és lépjetek. Jövőre máshol...
2015. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!