Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés
sziasztok! 18éves lány vagyok..egy osztályba járok egy nagyon helyes pasival de...soha senkivel nem beszél az osztályból..az órákon alszik..sokszor lóg nem érdekli semmi..szóval nagyon zárkozott..volt olyan hogy páran belekötöttek az iskola folyósoján 2 embert felkent a falra..azóta senki nem mer a közelébe menni..soha nem láttam senkivel..nem hinném hogy vannak barátai..semmit nemtudok róla igazából..de nekem nagyon bejön ez a magányos farkas tipus :) szerintetek hogy tudnák közeledni felé? van valami ebbe a srácban ami megfogott..de félek is tőle picit...Lányok ti megismerkednétek egy ilyen vagy hasonló pasival?..

2015. jan. 26. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi típus vagyok. Tudod kivel szeretek beszélgetni? Aki 1. egyedi, 2. nem bunkó, 3. őszintén érdeklődik irántam


Próbáld meg a fenti kombót, hátha bejön ennél a srácnál is. Attól, hogy felkent valakit a falra...hát nézd, ha bántották akkor mégis mit csináljon? Dugja a fejét a homokba? Szép, hogy majd isten megsegít, de még jobb ha magad segíted meg

2015. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

igen

sokszor beszélgetnék vele minden apróságról először szokja meg hogy vagyok, utána hiányoljon, ha nem ;)

2015. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. jan. 26. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Aztán az is lehet, hogy majd nem fogod tudni sose mire gondol. Felépítessz magadban róla egy képet, ő pedig teljesen más lesz és majd pislogsz, hogy ő nem olyan amilyennek "lennie kéne".


"az órákon alszik..sokszor lóg nem érdekli semmi."

Neked ez vonzó? Inkább csöves jelölt. Mihez fog kezdeni magával később? Vagy gondolod te majd "megjavítod"?

2015. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom most nézted meg a 10 dolog amit utálok benned c filmet:)
2015. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hee az jó film. :D
2015. jan. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

kedves #4-es:

"az órákon alszik..sokszor lóg nem érdekli semmi."

"Neked ez vonzó? Inkább csöves jelölt. Mihez fog kezdeni magával később? Vagy gondolod te majd "megjavítod"?"


én is aludtam középiskolában szinte minden órán, lógni nem lógtam inkább bent aludtam...a szakmám alatt lógtam nem is keveset...érettségi előtt leraktam 2 szakmát (felnőtt képzés), + ingyenes OKJ-t suliban, aminek szerintem jó ha 30%-án bent voltam :) 1.5 éve dolgozok, igaz még apámnál lakom, mert nincs még pénzem saját lakásra...350-ért vettem magamnak gépet meg egyéb dolgokat is vettem és emellett van a fizetésemhez képest elég sok megtakarított pénzem, és ugye haza is adok a fizetésemből...


szóval ennyi alapján ne írj le senkit, mert nem biztos, hogy hajléktalan lesz, de van rá esély attól még :D


21F


Kedves kérdező: szerintem próbálj vele kommunikálni, hátha hiányzik neki a beszélgetés, de ha nagyon elutasító akkor lehet jobb ha hagyod, mert nem akar senkivel beszélni...

2015. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Omg lehet vámpír
2015. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!