Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz önmagad lenni?

Szeretsz önmagad lenni?

Figyelt kérdés

Boldoggá tesz, hogy az vagy, aki?

Gondolok itt az egész személyiségre, de olyan apróságokra is, hogy boldog vagy-e attól, hogy például kék a szemed, jó a hangod, tehetséges vagy matekból?

Éreztél már úgy, hogy valaki más szeretnél lenni?

Miért?


Kort és nemet is :)


2015. márc. 26. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan kb 3 hete merült fel bennem ez a kérdé. De utána való heteken leszartam és csináltam amit sszeretek. Be jutottam egy országos versenyre és egyéb dolgok is felbukkantak úgy hogy igen. Büszke vagyok arra aki vagyok. Persze van egy-két dolog amin szeretnék változtatni mint pl a bajnoksá... 17/F
2015. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

19f

1. kérdésre igen

2. kérdésre nem

2015. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bunkosag... sry telefonról vagyok...
2015. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22 éves egyetemista srác vagyok.


Minden hibám, hiányosságom ellenére szeretem önmagam, szeretek az lenni, aki vagyok és nem lennék senki más. Szerintem ez az egészséges ilyen korban. Az, hogy mondjuk tiniként ilyesmiken rágódik az ember az természetes, majd elmúlik.

2015. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még ha az időm nagyrészében az utolsó sz*rban fetrengő önbecsülésemet is csak játéklapáttal kaparászom, úgy gondolom hogy nem akarok más lenni, másképp gondolkodni.

Tele vagyok hibával, ez néha aggaszt. Saját magamból eredendően vagyok barom, és néha úgy érzem nem tudok másmilyen lenni (itt sem másra akarok hasonlítani, hanem magamra, amikor nem vagyok hülye)

2015. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek önmagam lenni, lehet nem vagyok tökéletes, de más soha nem szeretnék lenni, más személyiséggel. És ezt a körülöttem lévők is értékelik.
2015. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A személyiségemet nagyon szeretem, de a külsőmmel nehéz megbarátkoznom, mindig látok valami hibát benne.
2015. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs még egy olyan ember, akit úgy utálnék és gyűlölnék, mint önmagamat. De soha nem lennék senki más, nem akarnám elveszejteni magamat. Még is kire számíthatnék magamon kívül? :D
2015. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Semmiképpen nem tesz boldoggá ha önmagamat az élettörténetemnek képzelem. Hiába irigylésre méltó lehet, hogy eszméletlen sok pénzt összepókereztem, semmit nem segített. Pontosabban egyet igen: rájönni arra, hogy ez nem segít. Az egyetlen ami segít: azt a kérdést boncolgatni, hogy mi is az az "önmagad". Minden emögött a kérdés mögött rejlik.

36/F

2015. márc. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!