Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vagy? Hogy nézel ki?...

Milyen vagy? Hogy nézel ki? Mit szeretsz magadban?

Figyelt kérdés
:) csak érdekelne :)

2015. jan. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ezalatt pontosan mit értesz?
2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó jó és rossz tulajdonságom. Ha a jókat írom egoista vagyok, ha a rosszakat önbizalomhiányos, ha mindet túl őszinte egy idegenhez...
2015. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2., egyetértek :D
2015. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok, dagi vagyok, nagy a farkam.
2015. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez csak egy szimpla kérdés volt :D nem a neveteket es a cimeteket kertem :D csak hogy irjatok magatokrol valamit. Barmit amit szerettek vagy éppen nem szerettek magatokban. Es attól, hogy valaki tisztaban van a pozitivumaival meg nem lesz egoista, legalabbis az én szememben nem. Mindössze van egy reális önképe :) es ha a "rossz" tulajdonsagaidrol irsz attol nem leszel pesszimista, csupan tisztaban vagy a negatívumaiddal :)

de azert egy kort es egy nemet irhatnatok :)

15/l

2015. jan. 20. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam mindhárom kérdésedre! 26 éves vagyok egyébként.
2015. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy milyen vagyok csak mások bírják jól megmondani.

Hogy nézek ki? 16 éves fiú vagyok. Átlagos magasságú, de talán kicsit magasabb. Hosszabb hajam van, de nem túl hosszú. Nagyon szerettem volna már kiskorom óta hogy ugyanekkora, de egyenesebb hajam legyen. Sajnos nagyon sokat kell piszkálni hogy egyenes maradjon, és sokszor inkább szétáll és akkor úgy nézek ki mint egy idióta. Az öltözködésem nem kiemelkedő, de szerintem stílusos. Nem méreg drága helyekre járok vásárolni, de azért odafigyelek hogy mi hogy néz ki. Mostanában izmosabb lettem mióta elkezdtem edzeni. Eddig elég átlagos voltam ezen a téren. Kékes szemem van amit szeretek. Sajnos a minősége nem olyan jó, mert nálunk a könnyen romló szem genetikusan öröklődik a családba már generációk óta :/

Mit szeretek magamban? Igazából azt hogy sok hobbim van, és kreatív emberek vesznek körbe. Együttesben játszok és elég jól rajzolok többek között. Illetve elég kreatív vagyok. Szinte mindenre tudok egy alternatív megoldást. Ez azért lehet, mert mióta az eszemet tudom nem volt sok pénzünk és spórolni kellett mindenre. Viszont mikor én kitaláltam valamit hogy szeretném akkor azt rögtön akartam. De megértettem hogy nincs rá pénz szóval nekiálltam mindig készíteni magamnak akármiről is legyen szó.

Tudom hogy nem kiemelkedő, de elég jól beszélek angolul. És ezt szeretem, mert így sokkal több dolgot bírok elérni az interneten.

Persze sok dolog van amit nem szeretek magamban. Többek között hogy mostanában nem vagyok tanulásban sajna valami kiemelkedő. Illetve elég sok mindennel el vagyok maradva. Elég lusta is vagyok. És sokszor nagyon feledékeny.

Illetve lehet hogy hülyén hangzik ha így leírom, de régen mikor kisgyerekként csodáltam valamit vagy valakit akkor ugye én is olyan akartam lenni. Nagyon sok mindenben jó akartam lenni. Mindig úgy voltam vele hogy mire 16 leszek addigra én is olyan jó leszek. Meg akartam tanulni többek között gördeszkázni, de a mai napig nem tudok egy trükköt se.

Régen csináltam egy sportot amiben nagyon jó voltam. Mostanra célt is érhettem volna vele, de otthagytam mert a klubb felállása megváltozott és rossz hangulatúak voltak az edzések. Azóta bánom. Nem azt hogy otthagytam a klubbot, hanem azt hogy egy másik klubnál nem folytattam.

Illetve sokszor kevesebbnek érzem magam mert még nem csókolóztam.

Remélem kielégítő volt a válasz :)

2015. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na es az első igazi válasz :d köszönöm hogy ilyen részletesen leírtad :) es egyebkent az utolsó mondatod hülyeség. Azert mert meg nem csokoloztal, nem vagy kevesebb senkinél, ezek annyira abszurd "elvárások" hogy meg 18 ev alatt mindenen túl kell lenni. 16 vagy, nem 42. Nem vagy lemaradva semmiről :)
2015. jan. 20. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj jól van. Nem mondtad hogy kisregényt kérsz. Akkor holnap én is megírom, amint felkeltem.
2015. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem átlagos vagyok, nem vagyok szép, 14 lány vagyok, szeretem, hogy okos, vicces vagyok. Amúgy meg nem bírom magam! :D Van elég sok rossz tulajdonságom is szerintem.
2015. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!