Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány életet élünk? Hányszor...

VTY kérdése:

Hány életet élünk? Hányszor halunk meg? Azt mondják, az ember a halála pillanatában 21 grammot veszít a testsúlyából. Mennyi az a 21 gramm? Mennyi vész el? Mikor veszítjük el azt a 21 grammot? Mi vész el vele? S mennyit nyerünk? És mit nyerünk?

Figyelt kérdés
21 gramm, amennyi 5 darab 5 centes súlya, amennyi egy csoki szelet súlya, amennyi egy kolibri súlya.21 grammnak mennyi a súlya?

2015. márc. 26. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondani úgy mondanak sok sületlenséget, egyszer kéne ezt a 21, vagy 70, vagy akárhány grammot MÉRÉSSEL igazolni! :-D
2015. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Hány életet élünk? Hányszor halunk meg?"


Akik elfogadják, hogy létezik a lélekvándorlás, azok szerint annyi életet élsz, ahányszor megszületsz egy bármilyen anyagi testben (és annyiszor is halsz meg). Akik nem fogadják el a lélekvándorlást, azok azt mondják, hogy csak egyszer.

Sokan vannak, akik azt mondják, hogy létezik az ún. "túlvilág", amit megtapasztaltak akkor, amikor pl. műtét közben vagy balesetkor rövid ideig a klinikai halál állapotában voltak, de visszahozták (újraélesztették) őket.

A lélekvándorlásról nekem is vannak tapasztalataim és több olyan könyv is született már, amelyek szerzői utánajártak és bizonyítékokat sorakoztatnak fel a másik testben való újraszületésre.

Korábban én sem hittem benne úgy, mint most sokan mások, de amióta tanultam erről és közeli élményeim is voltak/vannak róla, most már nem kételkedem.

2015. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!