Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Komolyan létezik olyan, hogy...

Komolyan létezik olyan, hogy egy ember a genetikája miatt egyáltalán egy gramm izmot se tudjon felpakolni magára?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Testépítő szemmel nem tudom, hogy ezen a beszélgetésen sírjak-e vagy nevessek.


2012. okt. 27. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű, hogy nem létezik. Mindenki fejlődik, csak más-más ütemben.
2012. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SSanchez ***** válasza:
88%
Engem ott pontoztak le mert igazságot írtam, amit az a majom gyerek nem tud magára vállalni. Szívesen elbeszélgetnék vele...Meg a biosz tanárt emlegeti, ő bukott meg bioszból mert nem tudta mit hova kell dugni, ezért itt vezeti le.
2012. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs értelme ott vitatkozni, a debileket nem lehet meggyőzni.:)
2012. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SSanchez ***** válasza:
85%
Jaja, sok volt a lyukas gumi:)
2012. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De még most is valaki lepontoz. Ész megáll. Ezek szerint van aki úgy gondolja, hogy van aki semmit nem tud fejlődni?

Ne lepontozgasson, hanem írja ide, hogy honnan veszi ezt az agyament baromságot. Vagy ha gondolja, írok neki étrendet, edzéstervet és rádöbben, hogy mégis lehet izmosodni.:)

2012. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SSanchez ***** válasza:
85%
Írjál ide kottafej annyira pontozgatsz lefelé minket. Kíváncsi vagyok a véleményedre, de látom a tudásod megáll, nem találsz rajtunk fogást:) Biztos 2 kg-s súlyzókkal edz és párizsis zsemlével tömegel és nem fejlődik. Vagy őt is meghúzták bioszból, és meg is buktatták:)
2012. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Na, én felpontoztam mindenkit :D De ma már nincs kedvem ezt a majmot tanítgatni, majd holnap.
2012. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SSanchez ***** válasza:
Köszi:)
2012. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is felpontoztam mindenkit :)
2012. okt. 27. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy létezik ilyen, ez egy nagyon durva genetikai betegség formájában, volt is egy cikk a világ legrondább nőjéről, szegény tényleg megnyerte ezt a címet :( neki napi 12000 kalóriát kell bevinnie csak az életben maradáshoz, semmi zsírszövet nem marad meg rajta ebből következően gondolom izom se..


[link]

2012. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!