Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen ti mit értetek el...

Jackson666 kérdése:

24 évesen ti mit értetek el az életben?

Figyelt kérdés
anyagiak terén, külön éltek e a szülöktől, kapcsolat terén, lakás,autó,albérlet, éppen a jelelnlegi állást mindenről elégedettek vagytok az eddigi életetekkel?
2015. márc. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan 26 leszek. Szobát bérelek, szülők besegítenek a tanulmányok terén, kapcsolatom évek óta nincs, nincs is kilátásban, lakás esélytelen, autóm nincs, jelenleg dolgozom elég jó fizetésért.


Rövid távon a terveim hogy szerzek angol nyelvvizsgát, jogsit csinálok, meló mellett lediplomázom, és sokat sportolok. Alapvetően elégedett vagyok a dolgokkal.

2015. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit.


van egy autóm ami idén 19 éves, szülők vették 7 éve, azóta kifizettem nekik a vételárat és mellette én tartom fent. Van pár 100espórolt pénzem. Dolgozom egy helyen amit nem szeretek, előrelépési lehetőség 0. Kapcsolatom még nem volt életemben. Házam kb soha nem lesz. Elköltözni? Miből? Minek? Nem látom értelmét egyedül lakni és albérletet fizetni.


Elégedett vagyok? Közel sem!


26F

2015. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg tanulok, ha minden jól megy, tavasszal diplomázok, aztán megcsinálok még egy mesterképzést. Sikerült két olyan szakmát kinéznem magamnak, ami sok év tanulással jár de egyiket sem adtam volna fel a másik javára, szóval elfogadtam, hogy később végzek 2 évvel. Viszont így 2 diplomám lesz és sokkal több lehetőségem a jövőben.

Anyagiak: 5 éve diákmunkákból tartom el magam, ebből fizetek kolit, kaját, utazást és félre is teszek, mert szeretnék az egyetem alatt még többször kimenni külföldre (fél évre és nyári egyetemekre is).

Koliban lakom, a szüleimhez havonta megyek látogatóba.

Kapcsolat: 6 éve tart.

Lakás: egyelőre nincs a terveim között. Felesleges még rajta gondolkodni, mivel valószínűleg nem maradok Magyarországon. Majd ha kiderül, hol fogok letelepedni, akkor lesz lakásom.

Autó: nincs, jogsit sem akarok. Nem szeretem az autókat, félek benne.

Állás: diákmunkák (most épp egész jó helyen dolgozom de megfordultam már 12 órás műanyaggyári melóban is) + emellett nyelvet tanítok diákoknak.


Összességében elégedett vagyok. Bár tanulok, nem vagyok a szülők terhére, a tanulmányaimmal haladok, minden lehetőség adott hogy egyszer gondtalan életet éljek saját házban, jó munkahellyel, úgy ahogy elképzeltem. Addig pedig ki lehet bírni ezt a pár évet még.


24/l

2015. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!