Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok akik 18...

Vannak itt olyanok akik 18 évesen már dolgoztak, dolgoznak? Mi értetek el az életben, nem bántátok meg, hogy nem tanultatok tovább?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

De, megbántam, de hiába kezdtem el minden évben egy másik sulit, nem ment nekem. Nem nekem találták ki, mindig a bekattanás határán voltam. De csak az készít ki emiatt a legjobban, hogy munkát se találok egy ideje. Mondjuk így megértem hogy fel se vesznek. Szóval még nem jöttem rá milyen módon tudnék haladni az életben.

19

2012. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
pl úgy, hogy legalább valami szakmunkás sulit elvégzel. Valami tuti van amit szívesebben csinálnál a láblógatáson kívül.
2012. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katicabogárka20 válasza:
Én 18évesen költöztem el otthonról párommal (anyai alkoholizmus miatt). Még suliba jártunk mindketten mellette diákként dolgoztunk . Tavaly elvégeztem a sulit (érettségi) azóta dolgoztam is . Novemberbe pozitív tesztet kaptam így 20évesen 24hkm vagyok és semmit se bántam meg. :-)
2012. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam màr de attól mèg tanultam. Nalad kizarja egymast a ket dolog?
2020. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!