Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedik egy puskázó...

Hogy viselkedik egy puskázó ember?

Figyelt kérdés
Egy elemzést készítek, amiben a diákok testbeszédét vizsgálom, és érdekelne, hogy mik azok a főbb megmozdulások, gesztusok, amely lebuktathat egy puskázót. Más szemszögből: Te hogyan viselkedsz, miközben puskázol?

2015. márc. 31. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanáraim tapasztalata alapján: Aki a tanárt nézi...:D
2015. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik rajta, hogy feszült. Mozog a lába, valamit babrál, nagy az arcmimikája, figyeli a tanárt, kinéz az ablakon, nem írja a dolgozatot, félig-meddig takarásban van.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem feltétlenül igaz, mert én nem szoktam puskázni mégis folyton a tanárt nézem. akik foylton a pad alatt tartják a kezüket azok is többnyire psukázni szoktak a tapasztalataim szerint, de itt is lehet kivétel.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ellenkezo a velemenyem az eddig leirtakkal. egyetemi barataim kozul eleg sok profi puskazo volt, kb eszre nem vette volna senki, hogy puskaznak, mert olyan rutinnal csinaltak. nem pad alatt matatva, vagy korbe korbe nezelodve / tanart figyelve , vagy idegesen, hanem a leheto legtermeszetesebb modon.
2015. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden egyes dolgozatnál puskázom, nem csinálok semmit másként, kezemben a puska amikor a tanár nem figyel lerakom a lapomra és fogom mintha a lapom fognám hogy ne izegjen mozogjon közbe másolom le, de csak kis ideig hogy ne legyen feltűnő, néha kicserélem a másik kezembe aztán mintha a kezem nézegetném unalmamba tudatom a tanárral, hogy nézd nincs benne semmi.
2015. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én sose nézek a tanárra mert egyértelmű hogy zh közben azért nézi a tanárt mert puskázik.
2015. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha van olyan hogy profi puskázás akkor én profi vagyok még egyszersem buktam le és nem vagyok zavart közben még a furfangos tanáraim se szokták észrevenni akik figyelik de nem árulom el hogy hogyan szoktam mert sztem ez ilyen saját találmány mert csak nem is szokták sejteni de nem árulom el a titkot a jó puskázáshoz.
2015. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
#2 én mindig puskázok de rajtam ezek nem látszanak:DDD kivétele vagyok akkor?:D én halál nyugodtan szoktam puskázni meg üldögélni, a tanárral beszélgetni odahívni hogy ez most hogy is van a feladat stb:DDD igazi színész vagyok:D
2015. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...mintha magamat hallanám😂😂
2015. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem puskáztam még,de az osztály társaim igen,ők a tolltartóban matattak,volt hogy valahogyan leejtették a papírt(lebuktak),de olyan is aki a tanárt nézte aki már jól ismeri őket és látta rajta hogy feszült,izgul,nyugtalan,nem egy gyerek bukott le nála.Nem most jött a tanárképzőből.:D

Még azt is szokták,hogy a lap fölé görnyednek amikor ott a tanár,úgy tesznek mintha írnának,közben várnak,hogy mikor használhatják már a puskát.

8.-ba járok,14 vagyok az osztálytársaimtól ennyit tudok.

2015. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!