Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Étkezési zavar? Mi bajom lehet?

Étkezési zavar? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Egész kiskorom óta kövér vagyok. 1 éve lefogytam 90 kilóról 70-re, de most visszajöttem majdnem 80-ra sajnos. Illetve mostmár csak 77...


Nagyon rosszul eszek.. Napközben alig valamit, este meg minden sz*rt... Napközben mindne falattól bűntudatom van, van, hogy eszek, aztán hánytatom magam.. Heti 2x kb, 3-4 hete.. De estére általában elérek a minden mnóindegy állapotba, és akkor már csak nem érdekel..


Tudom, hogy hogyan kell helyesen enni, és régen ment is. De mostanában midnen összejött, és nagyon feszült vagyok, ideges, szorongok.


Régebben olyan 15 éves koromban volt hasonló problémám, de azt hittem, hogy ennek már vége...


Nem tudom mit csináljak.. Próbálom kontollálni, de egyszerűen nem megy.


18/L


2015. márc. 31. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is mindig este eszek..mert egyedül vagyok este melozok..mire hazaérek mindenki alszik vagy épp senki sincs itthon..stresszevés..nappal azért jobb akkor melo sport gyerek kutya mennek a napok..az este rossz
2015. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha rendszeresen hánytatod magad, akkor már az.
2015. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!