Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen nagyobb önbizalmam?

Hogyan legyen nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés

16 éves 10. osztályos lány vagyok. Nem tartom magamat csúnyának és már mások is mondták hogy szép vagyok, ( mikor 7.- es voltam a régi osztályban sokan mondták hogy kövér és ronda vagyok és akkor fél év alatt 7 kilót fogytam.) Mostmár tudom hogy jó alakom van és nem én vagyok a legrondább, még is kevés, hogy felkelltsem a fiúk fantáziájat, nagyon vágyom a szerelemre, de nincs elég önbizalmam.


Segítsetek hogyan lehet több önbizalmam!!



2015. ápr. 2. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már így is nagyobb az egód, mint ami egészséges.
2015. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az igazi önbizalom arról szól, hogy nem mások véleményétől, ítéletétől függ a belső boldogságod, bátorságod, magyarán lesz@rod, mit gondolnak rólad mások, te elfogadod magad olyannak, amilyennek, mintha a saját legjobb barátod lennél.

Ha a fiúk fantáziáját akarod felkelteni, az attól függ, milyen fiúkét akarod.

2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!