Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírja ki az emberisé...

Miért nem bírja ki az emberiség háborúk nélkül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert természetes, evolúciós ösztöne az embernek a csoportokba szerveződés és a többi csoporttal való versengés.
2015. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó hülyék vagyunk,bár én inkább elhatárolódnék bármely csoportól.
2015. ápr. 2. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
1.-nél a pont
2015. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy úgynevezett globális pénzügyi szervezett magánhatalom, ebbe tartozik a multi nagyvállalatok, a bankok, a tőzsdék, amelyek háborúk szításával és fenntartásával jutnak még több pénzhez. Háborúk alkalmával tovább terjeszkednek, további gyarmatokat szereznek. Ezek nélkül a zsákmányszerző gyarmatosítók nélkül az emberiség a Földön egy boldogabb, szebb, békésebb világban élhetne!
2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Butaság ,gyarlóság,önzés ezen felül mindig úgy gondolják/gondolták az emberek,ha nekik nincs akkor a legegyszerűbb elvenni a másét.Háború soha semmire nem megoldás.
2015. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor már nem tudják, hogyan nyúljanak magukhoz, lerohanják a szomszéd falut, mer' csak. Nehogy már nekik jobb legyen, inkább égjen az összes ház, és legyen miénk a termőföld. Valami ilyesmire tippelek, de született pacifistaként nem érthetem.
2015. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság sok normális ember van aki nem érti,és aki elélne háborúk nélkül is,de pont nekik van a legkisebb beleszólásuk a dolgokba.
2015. ápr. 2. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
A rövid válasz a pénz, a kapzsiság, a hataloméhség.
2015. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az első jól megválaszolta

A többi csak álszent duma

Ez mindannyiunkban kódolva van

2015. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kódolva van lehet,de én személy szerint nem akarok háborúzni,túl szolid ember vagyok ahhoz.
2015. ápr. 2. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!