Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet már ezzel kezdeni?...

Mit lehet már ezzel kezdeni? (zaklató ex)

Figyelt kérdés

Két hónapig jártunk, végül én rájöttem hogy mégsem olyan amilyennek vallotta magát. Szakitottunk, nem birta elfogadni, könyörgött, sirt (sőt, bőgött) hogy fogadjam vissza, itt állt a lakásunk előtt és várt hogy tudjon velem beszélni (mert én azokután hogy szakitottam vele nem akartam látni).

Most meg facebook-on akar folyton beszélni. Mindig fenyegetőzik ha nem irok neki, akkor jön ide a lakás elé... Ha letiltom tuti itt köt ki.

Elegem van.... !!!


Mit lehet tenni???


2015. ápr. 3. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek, esetleg az ő szüleinek szólsz. Szólj a zsaruknak.
2015. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, nyítlan mondd meg, hogy többé nem akrasz vele lenni, és közöld vele, hogy már unalmas amit csinál, úgysem fogadod vissza. Ja és első kommentelőnek igaza van, szólj a szüleidnek, vagy az övéinek. Akkor talán leáll.
2015. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tiltsd le a fenébe, vagy töröld.
2015. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg, ha letiltom akkor 100% hogy jön ide és itt fog ülni... és ezt tuti megcsinálja... kétszer már megcsinálta, nem kell egy harmadik alkalom.
2015. ápr. 3. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Letiltod és ha odamegy kihívod rá a rendőröket.
2015. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hasonló volt már nekem is! Én a fiú vagyok és reménytelenül szerelmes abba a lányba. Én is mondtam neki hogy elmegyek a lakásához, de végül sose tettem!


Kérdező ha elfogadsz egy tanácsot! ? Mond meg az indokod az illetőnek! Nekem is az volt a baj hogy nem árulta el mi a baja csak hogy nem. Ez nem vezet megoldáshoz ha az egyik fél imádja a másikat.

2015. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is egyszer mondtam el az indokot, nem tudta elfogadni.

De mostmár jobb a helyzet.

2015. ápr. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!