Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan adhatom saját magam?

Hogyan adhatom saját magam?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy az utóbbi időben (kb 1 év) egyszerűen nem tudom magamat adni társaságban. Otthon, vagy ha egyedül vagyok akkor simán megy, és egy évvel ezelőtt még a társasággal se volt semmi problémám(sőt úgymond menő voltam). De valamiért az utóbbi időben ahogy olyan emberek közé kerülök rögtön elfog egy szorongás, és tök más leszek, elvesztem a humorom, kisebbségi érzés fog el(belegondolva ez csak néhány társaságban történik meg).Pszichológusra nincs pénzem, és a társaságokat se nagyon tudom elkerülni(utóbbi időben az egyik legjobb barátommal is ilyen érzés fog el). Tehát ha valaki tudna adni pár hasznos tippet hálás lennék, elég rossz érzés úgy eljönni haveroktól, hogy tudom, hogy megint valami idióta dolgot csináltam , azért mert szorongtam mellettük, és nem tudtam jól érezni magamat/nem tudtam magamat adni.

2015. ápr. 4. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tisztában vagy a jelenléteddel, és bizonyos elvárásoknak valamiért meg akarsz felelni, hogy a későbbiekben pozitívan ítéljenek meg. Próbáld meg minél inkább elfelejteni, hogy jelen vagy, és csak azzal foglalkozz ami van, rajtad kívül. Ne gondolkozz, vagy képzelődj, hanem add át magad az élményeknek, és reagálj "szívből", azaz légy intuitív, spontán. Lesz ami lesz. Nem tudom, hogy ez másnál, hogy működik de nekem ha lesz ami lesz-re veszem a figurát önmagamból olyan dolgok jőnek elő amivel önmagamnak, és a környezetemben élőknek is jót teszek. Feledkezz meg magadról, de ne is add át magad az érzéseid által vezérelődni, mert abból könnyen degradáció lehet, és csak hullámvasutazás az emóciók tengerén. Értelemmel, jót érzéssel, figyelmesen, odaadóan, őszintén.
2015. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem abban kene segitseg,hogy hogy ne adjam onmagam :/
2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!