Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regisztráltam egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fövenyes zsolt kérdése:

Regisztráltam egy társkereső oldalra és nem, adhatom meg a saját telefon számom meg a saját email címem meg a saját nevemet sem írhatom meg a smsebe ezt nem értem ezekenek az oldalaknak nem az a fő célja hogy párt találjanak az emberek akik akarnak?

Figyelt kérdés
és akivel smseszek az se tud setelefonszámot adni semmit ez szerintem lehuzás az oldal számára mivel egy sms 350 ft és semmi telefonszámcsere semmit nem lehet csinálni itt az oldalon
2014. ápr. 9. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen kis naív vagy:D Az a célja, hogy a tulajdonosok meggazdagodjanak.
2014. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jön a nyár, ülj ki a fövenyre, előbb találsz társat.

Sms-ben és telefonon úgysem szeret az emberek többsége ismerkedni. Az email-címet pedig azért nem engedi kitenni a profil oldalra, mert akkor egyáltalán nem fogsz előfizetni, hanem levélben keresed a kapcsolatot...


De ha egyszer regisztrálsz, egyszer befizetsz, akkor a belső levelekben lehet email címet megadni, onnan át lehet térni arra...

2014. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!