Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek azért, hogy egy...

Mit tegyek azért, hogy egy kicsit keményebb, tökösebb legyek?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha például barántőmmel vagyok és beszólnak, akkor nem elszégyenlem magam és elfordulok, hanem kiállok magamért?

Meg hogy férfiasabb legyek? Ne féljek a konfliktusoktól?

Úgy szeretnék viselkedni mint egy férfi, nem úgy mint egy homokos.



2015. ápr. 4. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Küzdősport.
2015. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nézzél sok Chuck Norris filmet! [link]
2015. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddz, sportolj akármit. Jellemformáló hatása van, amellett hogy a testedet is férfiasabbá teszi.
2015. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Ki kell lépned a komfort zónádból és olyan helyzetbe kell kerülnöd ami felkészíthet a vázolt szitura.

Ezért a már írt küzdősport edzés elkezdése lenne javasolt.

Viszont nem lófa-sz edzések,mint a karate,krav maga meg a csing csung,hanem tényleg olyan edzés ami felkészíthet,átalakíthat mentálisan és valós tudást tapasztalatot adhat.

Ökölvívás.

2015. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban úgy kell kinézned mint egy férfi. Az én esetemből kiindulva elárulom neked, hogy ha alacsony vagy akkor sosem leszel férfias (kemény borostát növesztettem a karom tele van tetoválással, de sokszor még így is "lekissrácoznak"). Emellett nagyon fontos a határozott beszéd és megnyilvánulás, ha a fizikai adottságok is adottak.
2015. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána szólsz, hogy HÉÉ F$SZFEJ!!

Ha válaszol akkor meg elkezdesz hangosan röhögni, hogy hallgat a nevére..

2015. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!