Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban fiúkat kérdeznék!...

Elsősorban fiúkat kérdeznék! Szerintetek lehet egy barna hajú, barna szemű lány szép?

Figyelt kérdés
Mostanában sok filmet néztem, ahol inkább a szőke, kék szeműekre buknak meg hasonlók (vagy esetleg barna, zöld szemű stb.). Ez a valóságban is így van? Előre is Köszi a válaszokat :)

2015. ápr. 7. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy fordulhat meg valakinek a fejében, hogy nem...
2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs :D csak érdekelt :) nem sok olyan ismerősöm van akinek barna a haja meg a szeme is .. sőt most kapásból nem is tudnék mondani :) koszi a választ


Jöhetnek más vélemények is! :)

2015. ápr. 7. 18:55
 3/24 Firedoom ***** válasza:
Why not?
2015. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen így van, gyönyörű a kék szem kár, hogy az enyém nem az.
2015. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
előző te fiú vagy vagy lány? nem a kérdés miatt ,csak úgy.. :D
2015. ápr. 7. 18:59
 6/24 A kérdező kommentje:
Firedoom : nem tudom csak nem ismerek ilyen lányt :) mármint aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik szép meg minden mégsem tetszik senkinek
2015. ápr. 7. 19:01
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen, lehet :)


20/f

2015. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Oh és titeket ez mennyire befolyásol? mármint a szem és hajszín
2015. ápr. 7. 19:14
 9/24 anonim válasza:
100%
Azért, mert a filmek ezt sugallják, még nem hinném, hogy mindenki így gondolkozna. Egyébként baromi szép tud lenni a barna szem, barna haj, persze ha nem az erősen barna bőrűek táborát erősíti.
2015. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Engem semennyire. Számomra az összkép a fontos. Láttam már gyönyörű barna hajó és szemű lányt, akinek egy pillanat alatt el tudtam veszni a tekintetében. Tetszett már zöld és kék szemű lány is, szőke és vörös, festett és festetlen hajjal egyaránt :) Ugyanígy láttam már mindezekből csúnya lányt is.
2015. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!