Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek tetszene barna szemű,...

Kinek tetszene barna szemű, hajú lány 165 cm 80 kg?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a gond ezzel. Bejöhet. :)
2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már eléggé ki vagyok éhezve, úgyhogy nekem tetszhetne.
2015. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért ez kissé erős :)

Kinek mi...nekem nagyon erős,de látom vannak jelentkezők :D

2015. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Öcsém mi ez a kérdés már megint??? Tényleg ennyire felszínes idióta itt mindenki? Ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy kinek jön be egy barna hajú, zöld szemű magas srác. Tényleg ez a szintetek?
2015. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez egy megvalaszolhatatlan kerdes, mert nem mind1, hogy milyen az arca / a belso tulajdonsagai / a viselkedesi normai / a ruhazkodasa / hogyan oszlik el rajta a 80 kg / zsir vagy izom az a 80 kg/ stb.
2015. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát magam előtt látom a problémát..., de ami a lényeg, hogy igazából az számít, hogy miként állsz az élethez, a dolgokhoz, az emberekhez. Minél inkább megfeledkezel önmagadról annál inkább leszel vonzó mások számára. Persze teljesen ne hanyagold el magad, sőt a rendes kinézet, öltözék és a többi, is azt mutatja, hogy a világ felé vagy odaadó. Sajnos ezt a karcsú lányok túlzásba is viszik, és a külső szépségre építenek mindent, aminek persze a tömeg be is dől. :D Láttam nagyon szép, de lelkükben undorító lányokat, és nem éppen fizikai megjelenésükben gyöngyszemeket, de lelkületükben, személyiségükben gyönyörűeket. Sajnos nagyon érzéki ez a világ, így egy nem az ideálnak megfelelő paraméterekkel rendelkező nehezen tud kibontakozni emberiességében, de simán van rá lehetőség, csak rajtad áll. A legtöbb számomra tényleg bejövős lány nem volt toppmodell, de nem is hagyta el magát. Légy csinos de inkább szolidnak, és légy nyitott és önzetlen, de ne naivan.
2015. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül hogy tud valaki tetszeni? :O
2015. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tetszhet :)
2015. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
59%
Biztos van/lesz akinek tetszeni fogsz, de szerintem a súlyodhoz képest eléggé alacsony vagy. :) De hát kinek-mi tetszik.
2015. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 viktorvarga ***** válasza:
50%
senkinek de attól még találhat valakit
2015. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!